Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha valakit letiltanak, vagy...

Ha valakit letiltanak, vagy törli a regisztrációját, mennyi idő múlva törlik a topplistából?

Figyelt kérdés

2017. szept. 5. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Soha
2017. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.
2017. szept. 5. 12:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi toplista ezen szabályok alapján működik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/toplista


"Ezen az oldalon áttekintheted, hogy melyik kategóriában mennyire voltál eredményes az elmúlt 30 napban."


Az adott kategória pedig:

"Ezen az oldalon egy toplistát találhatsz a GyakoriKerdesek oldal felhasználóiról (az első 500-ról), melyet az elmúlt 30 nap kérdései, válaszai és az arra érkezett értékelések alapján állítottunk össze."


Tehát 30 nap inaktivitás után már nem szerepelsz a listában.

2017. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. szept. 5. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

A # 3-as válaszban a háromféle toplista közül csak kétféle szerepel.

A mindenkori adatokat tartalmazó toplista nem csak a legutóbbi 30 nap adatait tartalmazza, de ott is csak az első 500 legtöbb pontot gyűjtő szerepel. Ebben, addig szerepel a felhasználó, amíg benne van az első 500-ban. (A lista elején levők elég sokáig maradnának.)

https://www.gyakorikerdesek.hu/regi-toplista

2017. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a harmadik toplista kikerült az oldal hivatkozásai közül, direkt nem hoztam fel példaként. Mielőtt valaki vadul elkezdené keresni hogy az honnan érhető el, és az oldalról nem.
2017. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez a toplista miért nem érhető el az oldalról? Egyáltalán hogy találtad meg?
2017. szept. 5. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én, szelíden kerestem. De, vadul keresve is ugyanígy elérhető az oldalról az all time adatokat tartalmazó toplista is, a következő lépésekkel:


1) Be kell lépni a GYK oldalra. (Felhasználónév, jelszó.)


2) A (megjelenő) főoldal baloldali részén, a „Kategóriák” című bekeretezett részen, alul, bal egérfüllel a „Toplista” szövegre kell kattintani.


3) A toplista alatt, kissé legörgetve a lapot, aláhúzott, kék színű, vastagbetűs felirat található: „A régi toplistát mindenkori adatokkal itt találod!”.

A baloldali egérfüllel erre kell kattintani, és


4) megjelenik a https://www.gyakorikerdesek.hu/regi-toplista , „GyakoriKerdesek.hu toplista all-time adatokkal” címmel.


Arra nem tudhatok válaszolni, hogy miért nem érhető el az oldalról, ugyanis, elérhető.

Leírtam, hogyan találtam meg. Több, ebben a kategóriában található kérdésben, válaszban volt már szó róla, vagyis, mások is megtalálták.

2017. szept. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg. Így már én is megtaláltam. Köszi :)
2017. szept. 6. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!