Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem látom a helyezésem...

EagleHUN kérdése:

Miért nem látom a helyezésem menüpontot a bal oldali listában?

Figyelt kérdés
Korábban ott volt, most nincsen benne a bal oldali lista alsó részén.

2017. nov. 15. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem ilyen menüpontra. Nem a toplistára gondolsz?


1) A főoldalon, alul van „Toplista”, erre kattintva, ha be vagy lépve, láthatod a legutóbbi 30 napon elért helyezésed kategóriánként és összesítve is.


2) Ha lejjebb gördítesz, akkor látsz egy „A régi toplistát a mindenkori adatokkal itt találod!” linket, arra kattintva, a lista tetején megláthatod, hogy hányadik vagy az örök toplistán.


3) Ha be vagy lépve és valamelyik kategóriát nyitod meg, ott van „Kategória toplista”, arra kattintva láthatod, hogy a legutóbbi 30 napban hányadik vagy abban a kategóriában.


Ha a helyezési sorszámod 501-től kevesebb, akkor szerepelsz a listában is.

2017. nov. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ha valaki nincs benne az első 500-ban, akkor nem látja magát - ez korábban nem így volt. Régebben én is láttam minden változást az előző naphoz képest, de most nem - mondjuk nem tudom mióta, mert mostanában nem nézegettem.
2017. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most már megjelent ismét, tudományokban az első 20 -ban szoktam lenni. :)

Az a helyzet hogy 24 órás bann-ban voltam. :D

És utána nem látszódott sőt a nevem sem. Azt is vissza kellett kapcsolni.

De a korábbi bejegyzéseimről eltűnt a nevem, miközben a bejegyzések megmaradtak.

Köszi a válaszokat.

2017. nov. 25. 12:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Már én is látom a változásaimat - a bannolásodtól függetlenül azért lehetett valami átmeneti zavar.
2017. nov. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!