Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehet valamit tenni a politika...

Lehet valamit tenni a politikainak tűnő de provokatív kérdések ellen amely során a kérdezőt nem érdekli a válasz és az összes neki nem tetsző választ lepontozza?

Figyelt kérdés

Szóval teljesen nyilvánvaló, hogy ha a válasz nem a kérdező politikai nézetét támasztja alá akkor jön a lepontozás. Az ilyesmi csak provokatív, a kérdező semmit nem akar megtudni.

Ilyenekre gondolok:

A fideszesek mit szólak ehhez...?

A libsik mit szólnak ahhoz...?

Nem lehet valamit lépni ezek ellen a kérdések ellen? Nem akarok az adminoknak ötleteket adni mert azért engem is szankcionálhatnának de valamit ki lehetne ezek ellen találni.


2017. nov. 26. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Elvileg erre van kitalalva, hogy lehet jelenteni a moderátoroknak. Neked meg csak akkor lehet problémád, ha te írsz ki hasonló kérdéseket
2017. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Nem pontoz senki, mert nem lehet. Talán más oldallal kevered. Például, itt lehet 1-től 5-ig pontozással értékelni: [link]


Azt honnan tudod, hogy a kérdező értékel-e, és hogyan? Bárki értékelhet, nem csak a kérdező. Az adott kérdésre válaszolók is, de bárki más is. Ahhoz, hogy egy válasznál megjelenjen az, hogy „A válasz X%-ban hasznosnak tűnik.” legalább 2 értékelés szükséges. (Az kell, hogy az értékelők válasz-értékelési százalékainak összege legalább 125% legyen.) Ehhez a kérdező, önmagában, kevés.


A GYK azt írja: Ne kérdezz olyat, hogy "Mi a véleményetek", mert ez nem elég konkrét, nem létezik rá helyes válasz! ( https://www.gyakorikerdesek.hu/help )

Ott az indok: nem létezik rá helyes válasz. Nem helyes választ értékeljenek hasznosnak? Aki próbálkozik, olyan értékelést kap, amilyet. Nem kötelez senki, semmi a válaszadásra egy olyan kérdésnél, amit nem is szabad kiírni.


Engem, nem zavarnak az olyan kérdések, rá adott válaszok, válasz-értékelések, hogy milyennek találjátok a Zoltán nevet, szép-e Jessica Biel feneke, milyennek találjátok a linkelt képen látható lány szemét, mi a véleményed a Momentumról, szereted a spenótot, stb., mert ezeket meg sem nyitom.

2017. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A lepontozás alatt a GYK-n mindenki azt érti, hogy nem hasznosnak jelöli, senki nem gondol arra, hogy esetleg 1-től 5-ig valamilyen kisebb számot ad a válaszra. Nem szoktam olyan kérdéseket kiírni amivel a válaszolókat akarom zaklatni. Amit kérdezek az valóban érdekel mert nem tudom a helyes választ és ilyen esetben a válaszra is kíváncsi vagyok.
2017. nov. 27. 06:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha provokatívnak érzel egy kérdést, jelezheeted a moderátoroknak, mást nem nagyon tehetsz. Aztán, ha szerintük is provokatív, törlik.
2017. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!