Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hányszor kell fennakadni a...

Hányszor kell fennakadni a trágárságszúrőn ahhoz, hogy letiltsanak az oldalról?

Figyelt kérdés

Ha most másodszor fennakadtam véletlen, még nem tiltanak le reggel, ugye? Plusz volt már más bajuk is velem, pl hogy ugyanaz a kérdést kiirtam kétszer is két külön kategóriába, mert először nem jött válasz. Nagy piros betűkkel figyelmeztettek, hogy ilyet nem szabad és törölték a második kérdésemet (hozzáteszem az elsőre azóta se jött válasz :D)

Meg egyszer volt egy olyan kérdésem, amiben megneveztem egy felhasználót, az is baj volt és törölték. Ha ennyi van a rovásomon, azért még nem tiltanak le, ugye? Ez a két utóbbi példa gondolom nem nagy dolog, inkább a trágárságszűrő miatt parázok,


2017. nov. 28. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A trágárságszűrő teljesen automatikus, nem kap róla senki értesítést így nem is számolódik el sehol. Az csak egy kényszerítő eszköz, hiszen egy kérdést durva vagy vulgáris szavak nélkül is meg lehet fogalmazni.


A többi amit írtál még messze nem az a szint amiért tiltani szoktak (állandó trollkodás, provokatív hozzászólások, reklámozás, figyelmeztetések ignorálása - még ezeknél is rendszeresen és sokszor heteken át kell ilyen tartalmakat írni hogy végre töröljék a felhasználót) - ezekhez képest az semmi hogy te kétszer írtál ki valamit.

2017. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam, köszi, bár már reggel is örültem mikor felkeltem és láttam, hogy megvan meg a fiókom :D

Nem szoktam amúgy trágárkodni, a hónapok alatt ez a két eset volt, de majd figyelek.

Köszi!

2017. nov. 29. 09:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!