Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Más is van itt aki már szinte...

Más is van itt aki már szinte csak röhögni jár egyes témákba?

Figyelt kérdés
Van pár kategória pl szexualítás (főleg a fogamzásgátlás) teherbeesés, kamaszok, párkapcsolatok, ezotéria ahol egyszerűen annyi az idióta kérdés/válasz hogy egészségtelen komolyan venni. Más is unalmasabb perceiben felnéz néha ezekbe a kategóriákba csak hogy szórakozzon kicsit?
2017. dec. 11. 06:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szamteknel meg a gamer szonal :) minden gamer, en mar tevezem a gamer sampon, gamer vaj, stb. gyartasat :)
2017. dec. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy én kínomban szoktam röhögni.

TÉNYLEG ennyire idióta kezd lenni az emberiség?

Megértünk a kipusztulásra.

2017. dec. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen és az a vicc, hogy lassan a "humor" kategóriában van a legkevesebb "röhögnivaló".
2017. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A humor kategória már régóta olyan száraz, mint a Góbi-sivatag...
2017. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1 egyetértek ,minden gamer csak világítson, lehetőleg zölden vagy pirosan :D

Jó beismerem nekem is vannak " gamer cuccaim" :D

2017. dec. 12. 20:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Én egy ideig próbáltam segíteni , az tini témákban, mert szörnyű látni , hogy miket tanácsolnak egymásnak a gyerekek de feladtam. Egybk szerintem nagyon káros, hogy pl külön van szedve a felnőtt és a tini párkapcsolat témakör...

De Egybk igen, politika, ezo stb szoktam nézegetni , jókat lehet derülni egy némelyik kérdésen/válaszon.

2017. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk ami szomorú még a kisállat kategória, szinte naponta van kérdés hogy

-tarthatom a hörcsögöm/egerem/patkányom egy 20x30-as akváriumban? az állatkereskedésben azt mondták belefér

-miért terhes a kisállatom? a kereskedésben azt mondták testvérek nem párzanak

-tengerimalacot tarthatok nyuszival/hörcösggel/egérrel/deguval/anyámmal?

-tenyésztő vagyok, [teljesen alap kérdés amit tenyésztőnek tudnia kéne]

és a kedvencem:

-az állatkám 3 napja nem eszik nem mozog és rothadó szaga van, mit csináljak? VIDD ORVOSHOZ B+

2017. dec. 13. 00:18
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Az ezó a király...
2017. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 JimJoe válasza:
Ez élteti az oldalt!
2017. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pl. itt van ez a kérdés.: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Most, komolyan, a lakcímem, nevem, esetleg más nem érdekli még a Kérdezőt? Aki nem mellesleg feldobta ezt a kérdést, majd eltűnt, a sok jó felhasználó, meg komolyan válaszol neki... Ha valami humorosabbat, de választ tartalmazót írok alá, azt töröltetik és engem, meg tilt a rendszer egyszer csak, mert egy komolytalan kérdésre nem voltam hajlandó teljesen precízen válaszolni.


Mióta van olyan szabály, hogy pontosan, csak a kérdező által kért válasz formájában szabad válaszolni?

Mert szerintem ilyen nincs és ezért törölni, egyébként a kérdésre részben -esetleg frappánsan és udvariasan- válaszoló válaszokat, túlzás. Aztán embereket emiatt tiltanak, az oldal látogatottsága, meg esik.

2017. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!