Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet elérni a gyakorik...

Hogyan lehet elérni a gyakorikérdések üzemeltetőjét, vagy aki a moderátorok felettese?

Figyelt kérdés

Többször is megkerestem a moderátorokat az oldalon előforduló szabálytalanságokkal kapcsolatban. Bizonyos dolgok, melyek egyértelműen sértik a szabályzatot, rendszeresen előfordulnak az oldalon, és ezzel nem foglalkoznak. Annyi választ sem kaptam, hogy amit én annak tartok, ők nem tartják szabálytalanságnak, vagy hogy ezért és ezért nem foglalkoznak vele. Egyszerűen semmibe vették a harmadik-negyedik kulturált hangnemű megkeresésemet is.

(Nem öncélű dologról van szó, tehát nem az én kérdéseim/válaszaim törléséről.)



#törölni fogják #ezt is
2017. dec. 26. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsszavakhoz annyit: igen, valószínű csak idő kérdése, és törölni fogják a kérdést.


A Faecebook fiókjukban gyakorikerdesek@gyakorikerdesek. hu e-mail cím van megadva. Nem tudom, azt ki kezeli.

2017. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

van info@ és admin@ előtagú e-mail címe az oldalnak, esetleg ott. Persze nem garantált hogy bárhonnan is választ fogsz kapni, mert semmi beleszólása nincs a működtetéshez a felhasználóknak. Egy ingyenes szolgáltatást használsz, azt csinálod amit mondanak, elviseled amit csinálnak, vagy azt fogják mondani hogy akkor ne lépj be többet. Ez mindig így működik.


Azt pedig mindenki világosan látja hogy napi 12-13 ezer beérkező üzenet moderálását nem lehet normálisan elvégezni. A szubjektív dolgot pedig a moderátor is szubjektíven fogja elbírálni és nem fognak minden kis szir-szar jelentéktelen beszólást törölni mert neked épp nem tetszik valaki válasza.


A moderálás alapvetően nem is működőképes, mivel az oldal nem tesz meg semmit az ellen hogy megakadályozza a kitiltott tagok újraregisztrálását. A büntetésnek nincs visszatartó ereje, a notórius trollok azonnal visszatérnek kitiltás után, míg bele nem unnak a moderátorok és inkább rájuk hagyják.

2017. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es válaszoló, ezeket én már 100-szor hallottam, szerencsére idővel immunis leszek rá. Köszi a javaslatot, egyébként írtam már az info@-ra is, az eredmény nem volt más.


De itt kicsit másról van szó, mint amit írsz, és ők is pont ezekkel gondolják, hogy nagyon hatékonyan elhárítják azt, hogy bárki is bármilyen hibát úgy szóvá tehessen, hogy annak eredménye is legyen.


Egyrészt annyiból vérzik ez a dolog, hogy itt nem arról van szó, hogy én használom-e az oldalt vagy nem. Ha nem lennék regisztrálva, akkor is ugyanúgy kötelességemnek érezném, hogy a hibákat, melyekből másoknak egyébként kára is származhat, szóvá tegyem, és elvárjam, hogy tegyenek is valamit, ne csak elhárítsák mindenről a felelősséget a hihetetlenül, de hihetetlenül sok munkájukra hivatkozva. És két konkrét, rendszeresen visszatérő problémára gondoltam, amelyeket szóvá is tettem, de semmilyen választ nem kaptam rá. A Szabályzat konkrétan írja le a dolgokat sok esetben, és nem szubjektív, én ilyen problémákról beszélek. (Hogy mik pontosan ezek a problémák, abba egyelőre nem mennék bele.) Tehát nem arról van szó, hogy valami szirszar hozzászólás nem tetszik nekem.


Úgy gondolom, inkább meg kéne becsülni, ha valaki felhívja a figyelmet a Szabályzat rendszeres megszegésére, nem pedig ezekkel a sablonszövegekkel jönni, hogy jaj de sok a dolgunk, másodpercenként 1000 üzenet.


Én úgy vettem észre, hogy az utóbbi időben, talán 2 évben eléggé hanyag lett a moderáció, korábban komolyabban vették.

2017. dec. 26. 14:22
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem jobb tapasztalatom van velük...

alapvetően ők nem akarnak problémát - tehát azzal tudsz hatni rájuk, ha megmutatod, hogy NEKIK milyen problémájuk lesz belőle, ha hanyagolják a kérdést.

KOMOLY problémájuk. Kis problémákkal nem igazán foglalkoznak.


Amúgy nem tudom, hogy a moderátorok ingyen dolgoznak-e, mert ugye kicsit más a megítélés... bár igazad van, hogy így is problémásak néha.

2017. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Önmagában semmilyen moderátorral nem lenne gond, nekem is vannak jó tapasztalataim is. Nem tudom, mi van a háttérben, bár nem is tartozik rám, mennyit keresnek (nyilván nem ingyen csinálhatják). Igaz, ez kifejezetten elítélendő, hogy több, nem öncélú, normális hangnemű emailemre sem reagáltak, még annyit se, hogy türelmemet kérik, továbbítják illetékes felé az üzenetet, vagy hasonló.


De volt kis "ügyes-bajos" "problémám" is, végülis egy lényegtelen kérdésem törölték, ami az adott kategóriában bőven elfért volna (a humor kategóriában nem feltétlen lenne elvárás, hogy teljesen értelmes legyen egy kérdés). Erre kedvesen válaszoltak is. Igaz, ez inkább álproblémám volt, még ha igazam is van.


nem tudom, mi van az utóbbi időben az oldallal, nekem úgy tűnik, kezdi elhagyni magát. Nem tudom, egyszerre hány moderátor figyeli az egész oldalt. Feltételezem, nem egyetlen az összes kategóriát. Az is lehet, több embert kéne alkalmazniuk, ami persze több pénz is.

2017. dec. 27. 21:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Írhatsz az info@webminute.hu-ra is.
2017. dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És egyébként tudtommal nagyon sokan használják szexpartnerkeresőnek az oldalt, és ez működik. Az én törölt kérdésem egyébként még semmilyen belemagyarázással sem lehetett volna szexpartnerkeresőnek értelmezhető, egyébként sincs eszembe se szexpartnert keresni. Szánalom!
2018. jan. 15. 13:50
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
En azt hianyolom, hogy nem lehet pl konkret felhasznalot jelenteni, ha pl zaklato, vagy serto uzeneteket kuld teljesen ismeretlenul (par napja konkretan lek..rvazott uzenetben egy illeto, miutan egy kulfoldi munkavallalassal kapcsolatos ugyintezeshez adtam tanacsot. Nem akartam hinni a szememnek.) Az egy dolog, hogy letiltja az ember az uzeneteit. De attol meg itt van es barkivel ugyanezt csinalhatja. Nagyon sok a hianyossag az oldalon. Es igen, nem veszik igazan komolyan a kerdes vagy valasz jelenteset ha az tenyleg oda nem illo.
2018. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tehát gyakorlatilag nincs megoldva az üzemeltetők részéről, hogy ha valaki felhívja a figyelmet néhány problémára az oldallal kapcsolatban, az a levél eljusson az illetékesekhez, és hogy egyáltalán elolvassák, választ kapjon rá az ember.
2018. jan. 17. 13:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Alapvető tévedésben vagy, ha azt hiszed, hogy ez az üzemeltetők kedvenc oldala, amivel sokat szeretnének foglalkozni. Ők pénzt akarnak keresni, minél kisebb ráfordítással.
2018. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!