Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti mit változtatnátok meg a...

Ti mit változtatnátok meg a gyakorikerdesek.hu-n?

Figyelt kérdés

Nekem két észrevételem van, ami nagyon zavar, de inkább 3.


1: Iszonyatosan bosszant, hogy a "Közoktatás és tanfolyamok" kategória nincs képzési szint szerint felosztva, vagy nincs olyan kategória, ami pl csak a középiskolásoké/általános iskolásoké és ami csak az egyetemistáké, a többi mellett. Fárasztó a középiskolai felvételis kérdések közül kitúrni az egyetemmel kapcsolatos kérdéseket és fárasztó úgy válaszolni is, hogy sokszor nem egyértelmű, a kérdező mit ért "megbuktam" alatt pl. Kellene egy osztás szerintem oda nagyon. Ha van felnőtt párkapcsolatok és tini párkapcsolatok bontás, ennek is van létjogosultsága.


2: A kommentek törlése. Sokszor ha valaki trágár vagy sértő megjegyzést ír, törlik. Ez rendben van, támogatom, de a törléssel minden későbbi komment előrébb jön a listán és ha valaki válaszolt valakinek, hogy "@6 Egyetértek, de...", vagy "Kedves 4-es...", akkor totál nagy káosz lesz és senki sem tudja, ki mire reagált... Annyit igazán megoldhatnának, hogy megmarad ugyan a komment helye és sorszáma, csak megjelenik dőlt vagy fakóbb betűvel az eredeti szöveg helyett, hogy "Moderálva".


3: A 2-höz kapcsolódik, praktikus lenne, ha lehetne válaszra válaszolni, mint pl Redditen vagy Quorán. És akkor nem kellene 6-osozni meg 4-esezni, meg "az előttem szóló" és társai, hanem kicsit beljebb kezdve jelenne meg a válasz.


Lehet, hogy ezek csak engem zavarnak ennyire, de tényleg kiakasztottak már vele párszor.


Nektek van hasonló javaslatotok?


2018. márc. 4. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Úgysem fog semmi változni, de csak a praktikussága miatt:

- Lehessen a megválaszolt kérdések listájában keresni. Vannak tipikus kérdések amikre több százszor adtam már választ, és tudom hogy némelyik jobban kifejtett, részletesebb. Csak nem tudom megkeresni sehogy.

- Lehessen a jelentést indokolni a moderátornak. Ők is emberek, ők sincsenek mindennel képben, mégis ha oda lehetne írni hogy "drogozáshoz akar tanácsot kérni virágnyelven" akkor töröljék és ne ignorálják.

2018. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Megszüntetném az ezotéria rovatot, s más helyre sem engedném becsempészni ilyen kérdéseket.

Megszüntetném az értékelést, mert sokan csak szórakoznak vele.

Automatikus lezárást vezetnék be, ha egy kérdés passzív.

Pl. ne lehessen több éves kérdést felhozni.

Lezárnám a már megválaszolt kérdéseket.

Ezzel az a baj, hogy automatizálni nem lehet. A modiknak minden választ el kellene olvasni, s el kellene tudniuk dönteni, hogy hasznos-e a beírt válasz. Szóval ez nem lesz biztosan.

2018. márc. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Normális pontrendszer. Kérdéseket ugyanúgy lehessen pontozni. Meg sok minden, igazából az is jó lenne, ha a hasonló oldalakról koppintanának.

De megnyugtatok mindenkit, hogy ezen az oldalon soha nem lesz semmi változás, úgyhogy nem is töröm magam.

2018. márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is írtam pár dolgot: pl. a szöveg _aláhúzása_, a /dőlt betű/, a *vastag betű*... sokkal olvashatóbb lenne minden, nem kellene NAGY BETŰVEL írni.

Sajnos nem érdekli őket.

2018. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ti értitek a lepontozást? Ki tudja nálam jobban, hogy mit változtatnék? Ki tudja jobban az elsőnél?
2018. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos elmebetegek is pontoznak itt.

A pontozási rendszeren is változtatni kellene.

2018. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A pontozási rendszeren változtatnék. Mennyiben volt hasznos a választ azt megtartanám, viszont a válaszíró mennyi százalékban ad hasznos válasz az hülyeség. Jó lenne, ha a kérdéseket is értékelni lehetne vagy a válaszokra válaszolni. Lehetne olyan lehetőség is, ami megengedi egyszer módosítani a választ vagy a kérdést. A felhasználó felület is változásokért kiált.
2018. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!