Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Eltűnt a GYIK-es fiókom?

Eltűnt a GYIK-es fiókom?

Figyelt kérdés

Évek óta használom, de most nem enged belépni a megadott e-mail címmel és jelszóval. (Ellenőriztem, nem gépeltem el.) Kértem új jelszót, de azt írta ki, hogy ezzel az email címmel nincs regisztráció.

Mi történhetett?


2018. márc. 5. 06:09
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%

Én is pont így jártam tegnap, újra is regisztráltam és írtam egy. az idegállapotomhoz képest visszafogott e-mailt lenti címre hogy akkor most ezt miért?

Volt 1-2 nem túl szép kommentem a múltban de az oldalon valaki hónapokig trollkodik és látatlanba mindenkit elhord mindennek, üvölt a kommentjeiről hogy csak inzultálni jár mégsem bannolják, plusz amelyik kommentem szerintem kicsapta volna a biztosítékot még mindig fent van szóval egyáltalán nem értem mi történhetett.

2018. márc. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Biztos ezt is a navos fejlesztők vették át.
2018. márc. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Én hetek óta nem írtam ki kérdést, nem is válaszoltam semmire, csak olvasgatni jártam fel. Úgyhogy nem hiszem, hogy tiltottak volna.

A korábbi kérdéseimben, válaszaimban mindig kulturált voltam, csak a kérdésre releváns válaszokat adtam... Tényleg nem értem.

2018. márc. 5. 06:26
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem is eltünt egy fiókom
2018. márc. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%

"Nekem is eltünt egy fiókom."

Az a baj többel regisztráltok és azokat törlik.

2018. márc. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
Az enyém is, engedett ugyanazzal újra regisztrálni, csak kérdéseim nincsennek meg :(
2018. márc. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
#5 nekem sose volt másik fiókom és levelet se kaptam, hogy töröltek volna
2018. márc. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
94%
Nyugi, biztos kijavítják.
2018. márc. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 milettafiokommal válasza:
100%

Engem is töröltek, én is most küldtem el nekik az érdeklődő emailt, hogy mégis ezt hogy.

10 éves regiszráció kb., 84%-on álltam (bár ez nem sokat jelent), múlt héten egy nem túl jó pillanatomban írtam egyet a politika rovatba (életemben először, és valószínűleg utoljára), ami szinte rögtön törölve is lett.

Sosem trollkodtam, nem voltak kamuregjeim, nem írtam ki troll kérdést, pont, hogy segíteni próbáltam az embereknek az egyik tech rovatban. Szóval ha a múltkori levelem az oka, azt erős túlkapásnak érzem.

2018. márc. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt írták, dolgoznak rajta és hogy ne regisztráljunk újra ugyanazzal a névvel, emaillel!
2018. márc. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!