Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi történik ilyenkor?

Mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mi van ezzel az oldallal? Az utóbbi időben meggyűlt vele a bajom, 3 kérdésemet is leszedték egymás után, holott szerintem nem írtam bennük semmi rosszat, ezer meg ezer hasonló típusú kérdés van, amit nem töröltek le. Oké, elfogadtam. Továbbra is válaszolgattam, bár ritkán, de amikor igen, normális hangnemben. Gondolom, ezt valamennyire tükrözi, hogy szinte mindig 85-100 közötti értékeléseket kaptam a válaszaim hasznosságára vonatkozóan, és azt írta ki az oldal a válaszaimnál, hogy 72%-ban hasznos válaszokat adok. Aztán pár napja kidobott az oldal, és amikor visszajelentkeztem, hirtelen elkezdte azt kiírni, hogy 0%-ban hasznos válaszokat adok. Szándékosan megnéztem a válaszaimat, egyiket sem pontozták le időközben sehol, szóval nagyon nem értem ezt. Persze nem fogok belehalni, de azért valamennyire érdekelne, hogy ez hogyan jött össze.

2018. márc. 5. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
91%

"A fiúk a bányában dolgoznak.", azaz a GYK-n. Ami miatt meghibásokat lehet érezni.

Például, sorstársaid, a 14-es válaszban linkelve: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__9177533..

2018. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!