Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha rossz helyre irtam egy...

Ha rossz helyre irtam egy választ akkkor mi történik?

Figyelt kérdés
Jeleztem is h töröljék. Vallási kérdesre válaszoltam. De véletlen tini panaszhoz irtam. Elnéztem.
2018. márc. 12. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi. A kérdések max 2 napig aktívak, aztán el is feledkezik róla mindenki. Pár objektív kérdsést leszámítva.

Ha addig nem jelenti valaki, akkor ott marad, úgyse fog érdekelni senkit.

2018. márc. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Másold át a választ és írd a jó helyre és írj a moderátoroknak egy emailt, hogy x kérdés (link) y válaszát töröljét, mert véletlen rossz helyre írtad.
2018. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki jelzi a moderátoroknak, hogy értelmetlen(legalábbis a kérdés "szempontjából") a valasz, akkor talán törlik. Egyébként, azt hiszem en jeleztem, mivel a rossz helyre írt válasz alá oda is írtad, hogy töröltessük, de azt már nem tudom, hogy lett- e eredménye.
2018. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérj meg bárki mást, hogy jelentse - akkor áttehetik a jó helyre.

Vagy írj te a moderátornak.

2018. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!