Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Te mit csinálnál, ha valaki...

Te mit csinálnál, ha valaki rasszistának nevezne privát üzenetekben itt az oldalon azért, mert nem szereted, ha az emberek gyűlölik egymást?

Figyelt kérdés

2018. márc. 15. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondott ilyet?
2018. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tiltod az üzenetküldőt és elfelejted amit írt.

Két alapigazság az internethasználatról, és a kérdésedre is illik:


1. Ne etesd a trollt, ha válaszolsz és beleállsz a vitába akkor elérte a provokátor a célját. Te felhúzod magad, ő meg röhög a markába, hogy elérte ezt is.

2. Nem felelhetsz meg minden ember ízlésének, lelki világának, világnézetének. De nem is éri meg időt pazarolni arra hogy egy vadigent bármiről is meg próbálj győzni, ha róla lepereg amit mondasz. Ha "hülye", akkor azért, mert vég nélkül lehetne vitatkozni de nem látna be semmilyen érve. Ha troll, akkor meg az 1. pont miatt.

2018. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem,hogy az emberek gyűlölnek valakakit származás,vallás,bőrszín,nem alapján.
2018. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen még nem volt velem de tartanám a higgadtságom és folytatnám a párbeszédet. Reflektálnék hogy megértse.

Régen kaptam anyázós üzeneteket és az illetőt ha azok alapján ítélem meg most lenne egy haragosom. Reflektáltam. A végére egészen normális beszélgetés zajlott. Így lehet.


Ha az akció nem azt a reakciót váltna ki amiből lendületét szerzi, megszűnik.

2018. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnék tőle több üzenetet.
2018. márc. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Micsoda pancser kérdés:D
2018. márc. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jó gondolatok! Megtartom őket magamnak.

2018. márc. 16. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!