Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem engedi megnyitni az...

Miért nem engedi megnyitni az utolsó oldalakat a Gyakcsi?

Figyelt kérdés
Már régóta nem lehet megnyitni az utolsó oldalakat.

2018. máj. 2. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd?
2018. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minek az utolsó oldalát?

Megnyitottam néhány kategóriát - az utolsó oldal betöltött, a kérdései is. A megválaszolt kérdéseknél is. Az üzeneteknél is. A toplistában is. Ezek alapján minden működik.


Egy kivétel fordulhat elő: ha valaki új választ ír ami átcsúszik egy új oldalra, de törlik a válaszát. Ilyenkor az új oldalra való hivatkozás ott marad a kérdés alatt, de nem nyílik meg semmi mert az ott lévő válasz már nem elérhető. Ez viszont egy speciális eset, és csak akkor fordul elő ha több válasz nem érkezik.

2018. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pl. van 4 oldal, és abból csak az első hátmat nyitja meg. Küldök kérésre videót is.
2018. máj. 2. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden kérdésnél vagy csak egynél? Ha egynél, akkor a negyedik oldal első válaszát törölték, és nem érkezett több. A 4. oldal valójában nem létezik, de az oldal nem törli ki a hivatkozást rá a kérdés lapszámainál. Ez "normális", mármint így lett megcsinálva.
2018. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hanem úgy hogy keresem a kérdést és az ottani oldalakról van szó.
2018. máj. 2. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Ja hát azt nem lehet. Hogy miért, arról a gyakorikérdések 12 éve szabadságon lévő programozóját kérdezd.
2018. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen. És ha a keresésre több mint 29 oldalnyi találat van, akkor nem ugrik a végére, hiába kattintok rá; az első lapra áll vissza.


Kérdezni lehet az admint, de se válasz, se javítás.

2017. október 24-én írtam neki, hogy a „Szexualitás » Egyéb kérdések” alkategória kérdései nincsenek a Sitemapban. Azóta is így van. A jelenlegi 301997 kérdésből egy sem; míg más alkategóriából az összes benne van.

2018. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!