Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontoznak le sokan...

Miért pontoznak le sokan irigységből másokat?

Figyelt kérdés

Ezen élik ki magukat?


Volt két állítás, miszerint friss jogsival 1.mindenki összetöri az autóját

2.drága autója ezen az oldalon senkinek nem volt elsőre


Na már most erre írtam, hogy 3 milliós autóval kezdtem, ami ráadásul nagyméretű és azóta se törtem össze, 6 év alatt.


Kaptam is 0%-ot.


2018. máj. 6. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Ne keresd a logikát benne. Facebookon nincs dislike, nem véletlenül, mert megbolondulnának az emberek hogy valaki negatív véleményt fejezhet ki ellenük.


Ezen az oldalon viszont negatív értékelés van, és még anonim is marad, így a napi frusztráció levezethető:

- Jobban megy az életed mint nekem? Dislike.

- Volt pénzed autóra én meg a számlákat is alig fizetem? Dislike.

- Ellentétes a véleményed az enyémmel? Dislike

- Jobban érveltél mint én, okosabbat mondtál és a te értékelésed magasabb? Dislike, majd én lehúzom a százalékát.

- Lepontozták a válaszomat? Nem baj, majd én is sorban mindenkiét le fogom.


12 év után itt tart az oldal. És nem fog változni, úgyhogy idővel te is majd beletörődsz ilyen dolgokba, amit most még megkérdeztél mert zavar. Sajnos 'ez van'. A normálisabbak egy idő után megunják és lelépnek, a trollok és idegbajosak pedig maradnak, mert itt ki lehet adni magadból a napi stresszt.

2018. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

ha te ilyenekkel foglalkozol, akkor bizony baj van...én nem is tudom hol nézik ezt..


ha válaszoltam egy kérdésre, onnan már nem érdekel a sorsa.


méghogy lepontoznak...pfff

2018. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Miért gondolod, hogy irígységből teszi aki ezt teszi? Ez elég beképzelt és szűklátókörű gondolkodásra vall.


Biztosan vannak, akik azért adnak neked piros kezet, mert azt feltételezik, hogy valótlant állítasz - és ezáltal a válaszod nem hasznos számukra.


Aztán vannak olyanok is, akik gondolkodás nélkül, mindenkinek vagy véletlenszerűen nyomkodnak piros kezet.


Olyanokk is vannak, akik úgy akarják a saját pontszámukat javítani, hogy ugyanúgy pontoznak ahogy mások - ezáltal is javul kicsit az eredményük.


Szóval ne gondold, hogy az emberek olyan nagyon irígyek arra, hogy te milyen autót vezetsz...

2018. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ahhoz mennyire sötétnek kell lenni, hogy egy általános kijelentésről (vettem egy autót, és nem törtem még össze) azt feltételezze hogy valótlanságot állít, hazudik? Semmi túlzó, hihetetlen, irreális, valószínűtlen dolog nincs a mondatban.


Ez olyan, mintha azt mondaná hogy: bármi amit nem a saját szemmel láttam az nem létezik, hazugság, átverés. Az ilyenre minimum azt mondják, hogy bolond.

2018. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Nem ismerem a konkrét kérdést, nem is érdekel, csak felsoroltam pár ismert indoklást a lepontozásra.


Ha nem tetszik a válaszom, nyugodtan lepontozhatod.

2018. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!