Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti is találkoztok itt 16 év...

Ti is találkoztok itt 16 év alattiakkal?

Figyelt kérdés

Én nap mint nap több kérdésnél is látom hogy "<16/l" , vagy épp a válaszban írják le a korukat.

Ajánlom , hogy jelentsétek őket , ti is.


2018. jún. 2. 11:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, miért ajánlod nekem, de nem teszem.
2018. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Szuleid avosok voltak? Onnan orokolted a feljelentesi kenyszert? En az olyan irastudatlanokat tiltanam ki, mint te.
2018. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2018. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
csak szeretném a szabályokat betartani, és? Ez az új trend illene betartani. Én vagyok a rossz? Ez az új szabály az oldalon. Kort se kötelező megadni , szóval még csak ki se kellene írniuk, de ha már megteszik és szabályt sértenek, akkor ez a minimum. Ez nem kérés, ez alapból így kellene hogy legyen mindnkinél.
2018. jún. 2. 18:43
 5/16 A kérdező kommentje:
jelentsetek csak , szerintem ez a kérdés nem szabályszegés
2018. jún. 2. 18:44
 6/16 Nxs ***** válasza:
100%

Most ez komoly mért kéne jelenteni ..

Szerintem ez nem azért van hogy belegyen tartva a szabály hanem szimpla rossz indulat ezért nem halad senki semire hány éves vagy ez a legnagyobb probléma az életedben .. látom nincs más dolgod csak úgy kíváncsiságból hány éves vagy te ..

Mert én 17 vagyok és évek óta fenn vagyok.

Én vagyok a gyerek papirilag de a te viselkedésére teljesen gyerekes mint az óvodában .jelencs nyugodtan nem érdekel .

Ez a primitív gondolkodás .

2018. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
mirt is? Elfogadta kijelentette , hogy 16 éves aztán mégse annyi? Akkor legalább húzná be fülét farkát.
2018. jún. 2. 19:25
 8/16 A kérdező kommentje:
még mindig jobb ha én találom meg mintha ez eu. Ezzel velünk is kitolnak egyes kérdezők mert az oldal létét veszélyeztetik.
2018. jún. 2. 19:26
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Huha, akkor a facebookkal mi lesz? Hemzsegnek a fiatalok. Hero lehetsz, ha ott is levadaszod oket Mester.
2018. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
[link] → # 8
2018. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!