Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ennyi rosszindulatú...

Miért van ennyi rosszindulatú válaszoló ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
2018. jún. 9. 07:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Mert a sok bunkó aki az életben semmit nem tud, nem érvényesül, csak itt név és arc nélkül mer dumálni.
2018. jún. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Az első téved. Ez az emberek alaptermészete, amit élőben nem , mernek érvényesíteni, mert azzal túl sok ellenséget szereznének.
2018. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem téved, élőben is sok a pofátlan. Azért itt is vannak normálisak, csak a hülyéket jobban megjegyezzük, mivel az ellenérzés erősebb ingert vált ki, mint ha valaki normálisan válaszol...
2018. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Azért az emberek viselkedését sok esetben a kérdező is befolyásolja. Úgy értem, hogy ha van valami kérdése valakinek, akkor nem egyből a gyakori kérdésekre kell jönni, hanem utánanézni egy picit és ha nincs válasz, akkor fel lehet tenni itt is a kérdést. Ez csak az én véleményem és nem parancsolhatok másoknak.
2018. jún. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Sokszor nem is a rosszindulat vezérli "ezeket", csupán viccesnek akarnak tűnni, de nem gondolják át amit írnak. Azonban nem csak ez a fajta létezik, van akinek épp rossz napja volt, és itt vezeti le a feszültséget, és még sorolhatnánk. Mindegy hogy hol vagy, melyik oldalon, játékban, vagy máshol, mert gyökerek mindig lesznek mindenhol. Az előttem szólóval is egyetértve természetünkből fakadva is előkerülhet. Pl.: Ha az emberek figyelmetlenek, nemtörődömségből kényelmetlen, zavaró helyzetbe hoznak, egy idő után velem is megesik, hogy na jól van akkor engem se érdekel hogy mi lesz a másikkal, menjenek a fenébe. Egy idő után betelik az a pohár, de aztán megint boldogság van, és ez így megy körbe-körbe.
2018. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember tele van frusztraciókkal es ezt itt vezeti le. Itt következmények nélkül, névtelenül megtehetik. Meg persze olyan is akad, akinek ez egyfajta "szórakozás".
2018. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
31%
Miért van ennyi (hü... bocs') buta kérdés?
2018. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Szerintem meg azért mert egyre több ember tudja használni az internetet.Egy alap havi 2-3 ezer Ft-os mobil előfizetésbe is van bőven adatkeret.

A mai gyerekek már konkrétan nettel a zsebükben nőnek fel.


A nagy számok törvénye alapján pedig így egyre több az olyan felhasználó is, akik az internet mögé rejtőzve, arc nélkül, arrogánsan osztják az észt. Nagyrészük lehet a való életben nem ilyen, de itt pl ki tudja élni magát, következmények nélkül bunkózhat bárkivel.

2018. jún. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Ha igaz lenne, hogy "egyre több ember tudja használni az internetet", akkor nem lenne itt számtalan olyan kérdés, melyre a neten valamelyik keresővel pillanatok alatt válasz(ok) található(k).

Az internet használatához nem elég az internetelérés. Némi (igazán nem sok) szellemi képesség (kompetencia) is szükséges, amire nem lehet előfizetni.

2018. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Mert sok a hülye kérdés
2018. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!