Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontoztok le mindenkit,...

Miért pontoztok le mindenkit, mindenért?

Figyelt kérdés

Tökmindegy mit írok, ott dagad egy kövér nulla. És tökmindegy mit írtak előttem vagy utánam, ők is nullát kaptak vagy 30-on valahányon állnak. Pedig a kérdésre válaszolunk, nem vagyunk bunkónk, értetlenek vagy kötekvőek, de még férfiak sem vagyunk... Úgyhogy nem értem.


Ki az a jó kedvű aki lenulláz mindent és miért?


2018. jún. 18. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a kérdést sajnos törölni fogják,pedig jogos! Van itt egy 60% - os válaszoló. Mindenkit megvádol,hogy férfi és lepontozza meg jelentgeti.
2018. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Jah,meg a pasik is minuszolnak,mert nem rájuk izgulunk,hanem egymásra!:D
2018. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Azt csak átrakták,nem?? De az én válaszom ott is 0 volt....
2018. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
73%
Engem nem zavar, ha egy nagy nulla vagyok. Lepontozók, hajrá! ;) :D
2018. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
76%
Azt hittem csak engem idegesít ez ennyire.
2018. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy itt köt ki a kérdés, de nem bánom... Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Eddig nem izgatott ha lelettem pontozva, ez van, nem írtam jó dolgot. De az, hogy a leszbikus kategóriában már napok óta nullás vagyok, az elég idegesítő. Az méginkább, hogy a többi válaszoló is, pedig vannak (vagyunk?), akik igenis jó dolgokat írnak, segítőszándékkal!


A leírásban ejtett hibákért bocsánat, lassan rákéne szoknom, hogy elolvassam amit írtam, mielőtt elküldöm.

2018. jún. 18. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak a gyanúsítgatast. En senkit nem pontozok le.
2018. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!