Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem a moderátorok munkáját...

Nem a moderátorok munkáját szidom! A kérdésem az hogy itt GYK-n a moderátoroknak pártfüggetleneknek kell lennie?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi az elvárás de érdekelne hogy van e olyan szabály hogy a moderátoroknak pártfüggetleneknek kell e lennie mivel azt állítják sokan hogy néha olyan válaszokat törölnek a moderátorok itt politikai rovatban ami normális.

Köszönöm a válaszokat előre!



2018. jún. 20. 22:20
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
64%
az enyémet törölték pedig annyit keztem elemezni hogy amerika meg akarja támadni iránt az olaj miatt és kína ezt nem hagyja
2018. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg annak, ha direkt nincs is rá külön szabály.

A gyakorlat viszont nem ezt mutatja.


Tele van az oldal olyan provokációkkal amely amúgy már az oldal szabályzatába is ütközhet, mégis még ott van.

2018. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__93..


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__93..


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__93..


Pl. az ilyenekre gondolok. Van jobboldalról feltett, kissé élcelődős hangvételű kérdés is, de az kevesebb, és azokat érdekes módon hamarabb kiszedik ha egyeseknek olyan kedvük van.

2018. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Pontosan. Provokációnak minősítenek teljesen tényszerű, normális, forrásokat tartalmazó válaszokat, és bent hagynak ótvaros hazugságokat, trágár, sértő, a kérdéshez abszolút nem kapcsolódó válaszokat.


Kíváncsi vagyok, ez a kérdés medig marad kint.:D

2018. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Értem és a moderátoroknak tilos a kérdésekre válaszolni?
2018. jún. 20. 22:28
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
A moderátorok is csak emberek.
2018. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
36%
*meddig:-)
2018. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Remélem nem törlik ki ahogy írtam nem szidom a munkájukat csak kíváncsi vagyok hogy pártfüggetleneknek kell e lennie hogy ez a szabály e itt gyk-n mivel új vagyok.
2018. jún. 20. 22:29
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

"A moderátorok is csak emberek."


Ez igaz, de akkor sem élhetnek vissza a légypiszoknyi hatalmukkal.


Egyébként biztos vagyok benne, hogy nemcsak válaszolnak, hanem kérdéseket is írnak ki.:-)

2018. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell pártfüggetlennek lenniük. Nincsen semmilyen jogszabály erre, és nincsen a GYK szabályzatában vagy jognyilatkozatában se lefektetve ilyen vállalás.
2018. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!