Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Délelőtt miért nem jött be...

Délelőtt miért nem jött be gyakori kérdések oldal?

Figyelt kérdés
Ma reggel hétkor, megakartam nézni, tegnap óta milyen kérdések írtak ki. Nem jött be gyk oldal. Félóránként néztem hátha bejön, de nem. 13:00-kor már be jött gyk oldal vagyis működöt. De mi történt délelőtt az oldallal? Karbantartás volt?

2018. aug. 20. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon ki volt írva az indoka (technikai hiba). Egyébként - és ezt nem lehet sajnos szebben kifejezni - mi itt csak felhasználók vagyunk, így kvázi semmi közünk hozzá. Nem tartozik az oldal elszámolással senki felé.
2018. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hosszabb ideig tartó meghibásodás esetén a Facebook-on szoktak tájékoztatni; most is így volt: [link] Ennek megnézéséhez nem szükséges Facebook regisztráció; nekem sincs.


Az időtartamot jól figyelted meg.

A 9475037-es sorszámú kérdés 7:09-kor jelent meg: [link]

A következő, 9475038-as sorszámú pedig 12:54-kor: [link]

2018. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 2*Sü ***** válasza:

Már csak azért sem szokás ezt bővebben kifejteni, mert állhat mögötte, vagy lehet ideiglenes következménye valamilyen sebezhetőség. Maximum nagyon általánosan szokták megfogalmazni az ilyen leállások okát, pl. „adatbázis karbantartást végzünk”.


Másik oldalról a felhasználónak aztán mindegy, hogy miért áll az oldal. Ha az adatbázist kellett egy fejlesztés, hibajavítás miatt átstrukturálni, ha a szerver egyik merevlemeze mondta fel a szolgálatot és azt kellett cserélni, a felhasználó szempontjából lényegtelen, mert ő leginkább arra kíváncsi csak, hogy mikortól lehet újra használni az oldalt, szolgáltatást.

2018. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!