Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A GYK-n mennyi kérdés törlése...

A GYK-n mennyi kérdés törlése után jár letiltás?

Figyelt kérdés
Azért kérdszem hogy mennyi lehetősége van az embernek...
2018. aug. 23. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs publikált norma. Szerintem első is ok lehet a kitiltásra, s sok törlést is tolerálhatnak.
2018. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Ja, s még valami (szintén feltételezés): Számíthat esetleg az illető általános teljesítménye is. gondolom, aki 19%-ban ad hasznos válaszokat, azt könnyebben tiltanak, mint mondjuk egy 80 felettit.
2018. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Ha pl kedvezőtlen képet teszel fel Gyurcsányról egy nap többször akkor simán törölnek.
2018. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
2018. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Eddig csak egy troll kérdést tettem fel: „Igaz, hogy vidéken nem ismerik az internetet és a vidékiek ágyékkötőkben járnak és nyers húst esznek?”

A kérdés leírásában pedig azt ecseteltem, hogy liberális belpesti aktivistaként el kell mennem majd vidékre, de félek, mert egy másik aktivista társamat már egyszer megtámadták a bokrokban bujkáló vidéki törzsek nyilakkal és fúvócsövekkel.


Szerencsére nem tiltottak ki. De végül is semmi illegálisra nem biztattam senkit (mert akkor szokott azonnali kitiltás járni). A kérdésem amúgy is egy paródia volt.

2018. szept. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ird be hogy 16 éves vagy máris tiltanak
2018. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!