Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A moderátorok miért törölnek...

A moderátorok miért törölnek normális válaszokat egyfolytában?

Figyelt kérdés

Nem csak ebben a témában, kb mindegyikben.

A minap valaki egy sima kérdésre reagált,cipővel kapcsolatban,hogy ő Skóciában van és ott olyat hordanak.

Ma a saját kérdésemnél válaszolt valaki,hogy szintén utálja a mensit. Nem voltak bennük csúnya szavak. Miért törlik ezeket a válaszokat?


2018. okt. 6. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ez egy magáncég, és az üzleti érdekeiket sértőket is törlik.

Másrészt mert, CSAK!

Sajnos ez is szempont itt.

2018. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szabályzat: "A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozás/termék/weboldal népszerűsítéséért, reklámozásért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!"


És a valóság: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__95..


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__95..


Szerintem sincs semmi baj ezekkel a kérdésekkel. Utóbbi kérdés alatt a kérdező kifejezetten kulturált hangnemben vitázik az emberekkel. Viszont a mensi utálatával kapcsolatos választ szerintem teljesen jogos volt törölni. Felháborító lett volna, ha nem törlik. Én kifejezetten támogatom a moderátorokat, kiválóan végzik a munkájukat és teljesen elfogulatlanok.

2018. nov. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!