Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mennyire veszitek figyelembe...

Mennyire veszitek figyelembe a válaszíró százalékát, ha a válasz egyébként normális, pontos és hasznos?

Figyelt kérdés
Valamiért 69%-nál tartok, pedig megnéztem az összes válaszomat, és egy 69-nél alacsonyabbra értékeltete sem találtam. De mennyivel bíztok meg kevésbé egy válaszba, ha pl. 25 százalék (nem a válasz, hanem a válaszadó).

2018. okt. 17. 07:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Én figyelembe veszem.

Pl. ha 50% alatt van egy valaszadó, az esetek többségében tényleg rossz a válasza, ezért azt jól meg kell nézni.

De ez a kategóriától is függ. A politikában eleve mindenkinek kevesebb szokott lenni.

2018. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
*értékeltet
2018. okt. 17. 10:28
 3/15 anonim ***** válasza:

Semennyire, az egész pontrendszer egy f...ág.

Most ha én az állítom neked h 1151-es foglaltba tehetsz 1156-os cpu-t szerinted az igaz ?


V ha azt állítom h a Nap az egy jégkocka.

Ide pont ugyanúgy írogathat egy 10 éves mint egy 60.

És ez a fórum se kivétel a tokkordások alól.

Pont ezért nem releváns az értékelés.

2018. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Elsősorban a válasz figyelem, de azért nézem az értékelést is. 50% alatt általában nem megbízható - kivéve, ha ismerem, és tudom, hogy mégis az.
2018. okt. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
mi az hogy 50 alatt nem megbízható? én többnyire hasznosan válaszolok mégse megy feljebb hagyjuk már
2018. okt. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Erre mondtam, hogy ÁLTALÁBAN.

Te viszont ezek szerint nem vagy megbízható, hiszen nem is értetted, amit írtam.

2018. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
éltalában? elég hülyeség nézni a százalékot itt kedv alapján pontoznaqk főleg.
2018. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#5, 7

Akkor hogy lehet, hogy mások százaléka nagyobb?

Hacsak nem válaszolsz sokat olyan kategóriákban, olyan kérdésekre ahol véleményt kell mondani, akkor bizony úgy tűnik, hogy a válaszaid nem valami jók.

2018. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Semennyire - az alacsony százalék nem azt jelenti, hogy egy kretén hasznavehetetlen kommentárokkal, csak, hogy a válaszait néhány életunt troll is olvasta.
2018. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Volt olyan kérdés, hogy mit csináltunk 22 évesen (hol tartottunk az életben); leírtam (normálisan), hogy épp az egyetemet csináltam és tanárnak készültem és jól lepontozták. A többiek válaszát is. A mai napig nem értem az indokot.
2018. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!