Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek befolyásolja a hangulat...

Nektek befolyásolja a hangulatotokat, ha kiírtok egy kérdést és valaki offol vagy ingerülten reagál? Vagy, ha írtok egy kommentet egy kérdéshez és egy másik válaszoló vagy a kérdező leáll veletek kötözködni? Ha nem, akkor milyen felfogás segít?

Figyelt kérdés

Ha igen, dühösek vagy szomorúak lesztek? Hosszú órákra lelomboz vagy 5-10 percen belül túl léptek rajta?


Akiket nem lomboz le, azoknak milyen felfogás segít?


(Természetesen itt arra gondolok, amikor értelmes kérdést meg választ írtatok, nem az, hogy pl valaki kérdésére odaoffoljátok, hogy "Te buta liba" és abba köt bele valaki :) )



2018. okt. 26. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Papa azt mondta "Kisfiam ha leállsz a hülyékkel vitatkozni akkor lehúznak a szintjükre és ott legyőznek" szóval ne süllyedj le és kész. De nem is ez a legbosszantóbb, hogy néha valakinek más a véleménye. Hanem kiír egy kérdést, Te válaszol rá normálisan, logikusan, érvekkel alá támasztva. Erre Ő ezt képtelen elfogadni és elkezd veled vitatkozni, hogy pedig az biztos nem úgy van. Persze Ő azt se tudja miről van szó csak egyszerűen képtelen felfogni, elfogadni, megérteni, átlátni az egészet amiről kérdez. És persze vannak a trollok, Ők direkt írják a baromságokat. Velük nincs is baj, jót szoktam mulatni rajtuk sokszor feldobják a napom.
2018. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Le se szrom
2018. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagy, vannak ilyen emberek, én nem szoktam reagálni rá és inkább nevetek magamban, mint dühöngenék.
2018. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Detto mint a 2-es abszolúte nem érdekel. Most ha szerinted 2 + 2 az 765 akkor legyél vele boldog.


Itt is van mindenféle ember. Hiába magyarázod h az nem úgy van akkor se fogja érteni. Szal engem nem érdekel.


Ha meg neked v mi nem tetszik témájában akkor ne menj oda azt cső. Mer van olyan aki meg azt szereti, most ettől neked nem ettől tetszedjen.

2018. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ettől neked nem kell tetsszen.
2018. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
önmagában ha csak a gyakorin történik ilyen, akkor nem, úgy en bloc abból van elegem, h nincs egy normális magyar oldal, ahol ismerkedni vagy csak kérdezni, vitázni lehet, mert mindenhol 90%-ban frusztrált kötekedők és buták vannak.
2018. nov. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van úgy, hogy lexarom, van úgy, hogy ideges leszek.
2023. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!