Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha válaszolok valakinek...

Ha válaszolok valakinek kommentbe, ő honann tudja? Van ilyen opció ami jelzi neki?

Figyelt kérdés

Válaszoltam és pár órára rá reagált.

Kössz a segítséget.



2018. okt. 30. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A menüsorban bal oldalon ott van a "saját kérdéseid" oldal. Megnézi, látja hogy érkezett rá válasz.

Vagy ott van minden kérdésben az értesítéskérés lehetősége. De miután órák teltek el, addig simán meg is nyithatta újra az oldalt. Akinek viszonylag fontos, hogy választ kapjon az leve gyakrabban néz rá az oldalra.

2018. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Emailt is kaphat, ha beállítja. Régebben automatikusan ment mindenről, ha az illető regisztráció után ezt nem kapcsolta ki. Nem volt egy nagy buli, amikor feltettem 5 kérdést, jött pl mindegyikre 10 válasz és kaptam 50 emailt :D


Vagy pedig gyakran néz rá az oldalra is észreveszi, hogy reagáltak neki. :)

2018. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!