Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, és kinek jó az...

Miért van az, és kinek jó az hogy ez az oldal engedi a niknév nélküli regisztrációt?

Figyelt kérdés
Nem zavaros így a beszélgetés?? Vagy ebben is valami okosság van?
2018. nov. 24. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Mi indokolja szerinted, hogy ne lehessen nicknév nélkül kommentelni? Válaszra lehet hivatkozni időpont megjelölésével is (a #sorszámra a törlések miatt nem érdemes), a nicknév láttán viszont a válasz elolvasása nélkül is lehet piros mancsot nyomni. Nekem is van néhány, akikre reflexből pirosat nyomok.
2018. nov. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mindentudó99 ***** válasza:
16%
Mert így gondolja hogy elbújhat. De a százalékáról és hogy pl mindíg ugyanarról ugyanúgy ír úgyis felismerhető. Valódi értelmét én se tudom.
2018. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én ezt nem értem, lehet valamit jól csinálni meg rosszul is. niknév nélkül minden esetre zavaró
2018. nov. 24. 12:44
 4/11 anonim válasza:
66%

Mert itt nem az a fontos, hogy ki kicsoda, hanem, hogy mit mond.


Ha kötelező lenne a nicknév, állandóan 0%-on lennék a sok Fideszes miatt a Politika kategóriában, meg a sok homofób, transzfób, fétisfób miatt a Szexualitás kategóriában.

2018. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

"A kérdező kommentje:

Lehet hogy a bértollnokok azok akik ezt csinálják? Magyarul a cenzúra egy formája?"

Okoska, miért gondolod, hogy egy nickjnév bármit jelent? Az ember beregisztrál harminc különböző névvel, és ugyanott vagy.

Mit érnél vele?

Fröcsögni, káromkodni, másokat sértegetni így is, úgy is tudsz.

2018. nov. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csupa olyan védelmezi a niknév nélküliséget aki anélkül írogat.

Egyértelmű bujkálási szándék és egyértelműen zavaró. Magyarázkodni lehet, a képernyő türelmes.

2018. nov. 24. 14:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nem fórum. Arra nem készültek fel, hogy más válaszára fognak emberek válaszolni. (persze nem lenne túl rossz, de plusz munka és pénz)


Én azért rejtettem el a nevem, mert így sokkal szabadabbnak érzem magam. Ha látszana a nevem nem szívesen rontanám el a hírnevét.

2018. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mindentudó99 ***** válasza:
31%
#5 Az a baj veletek hogy nem bírjátok ki hogy ne kérkedjetek vele hogy mások vagytok. Ha nem így tennétek a kutya nem foglalkozna vele. Te ma már írtad hogy transznemű vagy rendben. Most ismét panaszkodsz. Ne csodálkozz ha lepontoznak . Igen nálunk még nem tolerálják túlzottan ezeket. De talán akkor nem kellene minden hozzászólásodban ezzel kérkedni.
2018. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

niknév nélküli regisztrációt - nem engedi, csak lehetőséget ad rá,hogy ne legyen kátható a nick.

Nem zavaros, én a %-ot nézem. Ha van két azonos %, ott a stílus is különbözik, ha 2 külön ember írja.

2018. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja meg, ha valakit sok kérdés alatt látnának, támadnák is le, hogy "Te megint itt?", "Neked nincs életed?" - ugyanez a kérdéseknél is. Plusz a grafomán kamugépek így nem lehetnének egyszer 16 éves kislányok, egyszer 40 éves férfiak...
2018. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!