Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A Gyakorin egy kérdés megválas...

A Gyakorin egy kérdés megválaszolása előtt fontosnak vélitek elolvasni a válaszokat és ezt minden esetben meg is teszitek?

Figyelt kérdés
Nem csak akkor, ha 2-3 válasz van, hamem több oldalas a válasz rész.

2018. nov. 24. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az érte3kezéseket nem szoktam végigolvasni. Ha válaszolok rá, csak a vastag betűs részére teszem.
2018. nov. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvasom.
2018. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha több mint két oldalas, akkor csak akkor olvasom el ha érdekel vagy fontos a válaszadáshoz.
2018. nov. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem teszik meg, én igen. Ha sok rizsa van, akkor inkább nem válaszolok rá.

Ha már látok kielégítő választ, akkor minek ismételjek?

Marhaságokat is írnak sokan, amit ha tudom, korrigálni igyekszem, hogy a kérdező tudja, hogy az.

Onnan tudom, hogy nem mindenki olvassa el a választ, mert időnként durván le vagyok pontozva, meg beszólást kapok, hogy nem ez volt a kérdés.

Valóban nem, de menet közben a kérdező már mást írt, így aki csak a zöldben lévő szöveget olvassa el, az nem tud erről.

Sűrűn találkozom olyannal, hogy egy értelmesnek tűnő kérdésre értelmesnek tűnő válaszok jönnek, s 8-10 válasz után a kérdező leoltja az embereket, s akkor nyögi be, mit is akar tulajdonképpen.

Na erről nem szerez tudomást az, aki csak a zöldet olvassa el.

2018. nov. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
Többnyire én is elolvasom.
2018. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!