Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A Gyakori Kérdéseken miért...

A Gyakori Kérdéseken miért nem indokolnak a moderátorok?

Figyelt kérdés

Engem fel tud bosszantani, ha úgy érzem, igazságtalanul törlik a válaszom.

Egy példa. Írtam egy választ, amiben semmi rasszizmus nem volt, de valamelyik okostojás beírta, hogy töröljék már a válaszom, mert rasszista. Érdekes, hogy az ő válasza lett lepontozva, a moderátorok mégis az enyémet törölték. Most vagy olvasatlanul törölték egy megalapozatlan vád alapján, vagy nem tudom.

Sokszor jó lenne tudni mit miért törölnek.



2018. nov. 30. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

+1.


Fosnak, mióta volt az a ISIS terroristát ügy.


Mellesleg ennek az oldalnak a trollokon kívül a moderátorok a legnagyobb rákfenéi.

2018. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

jobb oldalt láthatod az okot:

naponta 1 500 új kérdés / 52 724 333 válasz

-------------------------------------------

-> nem érnek rá indokolni

2018. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

2


Elég lenne csak a jelentetteket ellenőrizni.

2018. nov. 30. 16:43
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed a jelentési indokokat, azok alapján már lehet választ törölni. Nem kell, hogy rasszista legyen, de ha provokatív, kötekedő, vitageneráló, az már elég indok a törlésre. Még csak trágárnak sem kell lennie hozzá.
2018. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Barátnőm KÉRDÉSÉT azért törölték, mert szerintük hirdetett!


Annyi volt a kérdése, hogy elmennétek e dolgozni egy céghez (A cég neve nem is volt kiírva!)X összegért, és ezt, meg ezt kellene ott csinálni. Ennyi!!!

2018. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Régen egyébként küldtek indoklást, ilyen fehér alapon piros félkövér betűkkel asszem. A félkövér nem tutkó, de piros volt. Meg pl nekem mikor a kecskés kérdésemet törölték, talán olyan fél v 3/4 éve, akkor is indokolták. OTt az volt a bajuk, hogy kettő kérdés is volt a főkérdésben. Ilyen volt az egyik, hogy a kecskéknek akkor is van-e tejük, amikor éppen nincsen gidájuk, meg a teheneknek, meg hogyan élnek; hogy a vadonélő kecskék pl hol alszanak, meg ilyesmi
2018. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

A szabályzatban, amit a regisztációkor illetve a kommented megosztásával elfogadtál;


"Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük."


Jó kedvükből pedig nem törölgetnek válaszokat.


Elsősorban a válaszod hasznosságát nézik (mármint azt, hogy a tartalmával szolgáltatsz e bármilyen információt, amit a kérdező a zöld részben kér), illetve azt, hogy ha így is van, az információ közlése sértés, ócsárolás, becsmérlés, gyűlölködés, stb kísérte e.


Ha pl megkérdezed, hogy december 24 ünnepnapnak számít e, én pedig leírom, hogy nem, aztán 5 soron keresztül ecsetelem, hogy Te mekkora pancser vagy, hogy ezt se tudod, valószínűleg törlésre kerül amit írtam, mert hiába adtam meg az információt, amit kértél, a válaszom provokatív volt.


Mivel a Gyakori kérdések nem egy fórum, nem a vitatkozásért, eszmecserékért használja az ember. Az már más, hogy rengeteg kérdés van, ahol direkt a véleményünket kérik és ez elkerülhetetlen.


Azt javaslom, hogy fusd át ezt és pontról pontra vedd végig, hogy minden követelménynek megfelelt e a hozzászólásod; ha igen, email-en keresztül vedd fel a kapcsolatot a moderátorokkal, fejtsd ki, miért véled hasznosnak a válaszod és ez alapján kérj tőlük indokot a megtörtént törlésre.


---


Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!

Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát!

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozás/termék/weboldal népszerűsítéséért, reklámozásért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

2018. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

ma 19:01 -nek.


ŐSZINTÉN!


Itt tilos a reklám, ugye?


TE mit és, hogy válaszolnál arra, hogy: "Tudnátok ajánlani jó műkörmöst a 3. kerületben BP.-en?"


Mert, ha ise azt írom, hogy : "IGEN" és ennyi, akkor troll vagyok. Ha leírom, hogy Katika, a Bivalyhere köz 3/B-ben, na az meg reklám!!!!


És innen, hogy szűrik, hogy nem Katika írta ki a kérdést reklám célból? Vagy, hogy ő írta saját magát reklámként!


Vagy ha Dr Dudor kiírja azt a kérdést, hogy: "Járt már valaki Dr Dudor magánrendelésén Nógrádalsőfelsőn?" Ez nem reklám?



És az ezotéria rovat? Ott sokan Istent szidják, az mehet?


Drogokról kérdések?

2018. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ha Dr Dudor kiírja azt a kérdést, hogy: "Járt már valaki Dr Dudor magánrendelésén Nógrádalsőfelsőn?" Ez nem reklám? - ha én sosem jártam Dr Dudor-nál és véleményt kérek, hogy egyáltalán elmenjek e oda, akkor nem. Plusz ebben nincs benne, hogy menjen mindenki Dr Dudorhoz; szimplán csak az, hogy ki volt már nála és ebből adódóan kinek mi a véleménye.


A ne reklámozz arra vonatkozik, ha nem releváns a kérdéshez szükséges információknál.


Ha konkrétan abban kell segítség, hogy egy jó műkörmös elérhetőségét megadják, arra ilyen jellegű információt szolgáltatni nem ugyanaz, mintha valaki megkérdezi, hogy mitől hullhat a haja és én egy konkrét multivitamint kezdek dicsőíteni nyilvánosan és javaslom mindenkinek, hogy vásárolja meg mihamarabb.


A drogok egy eléggé tág fogalom. De ha konkrétan az illegális szerekről látsz kérdést vagy választ, amiben buzdítják a használatára a többi felhasználót vagy olyan információt kérnek/adnak, amivel másokat is segíthetnek pl a hozzájutáshoz, jelenteni kell. Ha pl én azt kérdezem meg, hogy X illegális drog melyik évben volt leginkább híres a drogfüggők körében, az nem olyan amivel én kárt okozhatnék.


Az olyan megnyilvánulásokat, ami rasszista vagy más vallásokat becsmérel, nem tűrik, így ha nem kerül törlésre, jelenteni kell. Tény és való, hogy vannak kérdések, amiket megosztani se érdemes. Ha pl megkérdezem, "hiszel Istenben (Indokold)?" - akkor hiába is az a szabály, hogy csak írja le mindenki, hogy hisz e vagy nem és miért; akkora 10 oldalas cirkusz alakulna ki a kérdés alatt, hogy csak na.

2018. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg hogy Katika írta ki a kérdést reklám céljából ténylegnehéz szűrni, főleg, ha Katika X helyen írta egy fiókból a kérdést és Y helyen válaszolt rá egy másik fiókból; de mivel a kommentek nem csak Katikáról szólnak, mert lesz aki Julikára, lesz aki Timikére, lesz aki Lusmillára esküszik, így nem az jön le, hogy Menj Katikához - hanem, hogy egy csomó műkörmős között Katika neve is szerepel, mint jó műkörmös.
2018. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!