Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt miért korlátoznak abban...

Itt miért korlátoznak abban hogy pastebin-es linket berakjunk?

Figyelt kérdés
Nem elég hogy szétcseszi az oldal a kódot, külön oldalon lehet belinkelni, erre fel egy ilyen népszerű oldalt meg letilt
2018. dec. 7. 02:02
 1/4 tabaki ***** válasza:
Szerintem tiltáskor írja is a GyK, hogy egy átirányítós link, az meg mindig gyanús. Legfeljebb használod az ideone.com-ot, egyszerűbb dolgokra a hastebin.com, ghostbin.com oldalakat. A nálam tapasztaltabbak biztosan tudnak még, programozós kérdéseknél linkelnek egy csomót, amire most nem emlékszem. Nem egészen értem, miért olyan fájdalmas a pastebin hiánya, van helyette elég.
2018. dec. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez egy akkora bulshit. A pastebin az nem egy átirányítós link. Az maga az eredeti link. Én azt mondom, hogy diszkriminálja az oldal a pastebin-t. Lehet hogy valaki valamikor hozott egy téves döntést és úgy maradt, ha a jóhiszeműség elvét követem akkor mást nem tudok minthogy tévedés miatt.

Nem azon van a hangsúly hogy zavar e, hanem ami mögötte van.

Na de nesze neked gyk átirányítós oldalak:

[link]

[link]

[link]

2018. dec. 7. 11:19
 3/4 tabaki ***** válasza:
Engem tökéletesen sikerült meggyőznöd arról, hogy rosszul emlékeztem rá, mit kifogásol a Gyakori K., de ez aligha több félsikernél. Viszont itt az oldal alján a kapcsolat, levelezd le a moderátorral, ő biztosan tudja az okot.
2018. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.com oldalakat meg nem tiltanak, ahol 1 het utan torlodnek a kepek es regikerdeseknel be vannak linkelve kepfeltolteses oldalak es mar nem lehet oket megtekinteni.
2018. dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!