Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » GYIK

A kérdés

Itt miért korlátoznak abban hogy pastebin-es linket berakjunk?

Nem elég hogy szétcseszi az oldal a kódot, külön oldalon lehet belinkelni, erre fel egy ilyen népszerű oldalt meg letilt

dec. 7. 02:02  Privát üzenet  

A válaszok
tabaki nevű felhasználó válasza:

Szerintem tiltáskor írja is a GyK, hogy egy átirányítós link, az meg mindig gyanús. Legfeljebb használod az ideone.com-ot, egyszerűbb dolgokra a hastebin.com, ghostbin.com oldalakat. A nálam tapasztaltabbak biztosan tudnak még, programozós kérdéseknél linkelnek egy csomót, amire most nem emlékszem. Nem egészen értem, miért olyan fájdalmas a pastebin hiánya, van helyette elég.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont dec. 7. 02:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez egy akkora bulshit. A pastebin az nem egy átirányítós link. Az maga az eredeti link. Én azt mondom, hogy diszkriminálja az oldal a pastebin-t. Lehet hogy valaki valamikor hozott egy téves döntést és úgy maradt, ha a jóhiszeműség elvét követem akkor mást nem tudok minthogy tévedés miatt.

Nem azon van a hangsúly hogy zavar e, hanem ami mögötte van.

Na de nesze neked gyk átirányítós oldalak:

[link]

[link]

[link]

# 2/4Időpont dec. 7. 11:19 Privát üzenet
tabaki nevű felhasználó válasza:

Engem tökéletesen sikerült meggyőznöd arról, hogy rosszul emlékeztem rá, mit kifogásol a Gyakori K., de ez aligha több félsikernél. Viszont itt az oldal alján a kapcsolat, levelezd le a moderátorral, ő biztosan tudja az okot.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont dec. 7. 17:21 Privát üzenet
kepfeltoltes.com oldalakat meg nem tiltanak, ahol 1 het utan torlodnek a kepek es regikerdeseknel be vannak linkelve kepfeltolteses oldalak es mar nem lehet oket megtekinteni.

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont dec. 8. 13:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Telekom internet gyorsító opció? Ez rendeltetésszerű használatnak számítana vagy korlátoznák a netet?
Bet365-nél van olyan hogy korlátoznak/tiltanak amennyiben többször, sokat nyerek?
Műholdas internetnél mégis mire fel korlátoznak?
Vodafone mobilnetnél ha túllépem a limetet és korlátoznak, milyen sebességű internetre számíthatok?
A mobilneteknél a szolgáltatók, hogy korlátoznak?
Van olyan mobilinternet, amit pár GB után nem korlátoznak le? (tehát korlátlan és maximális szélessávon érhető el, a hónap minden napján)

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a GYIK rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!