Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mitől lehet, hogy egy bizonyos...

Mitől lehet, hogy egy bizonyos kérdésnél nem jelenik meg a válaszom, de máshol meg simán (tehát az egész gyk-ról nem vagyok letiltva)?

Figyelt kérdés

2019. jan. 2. 17:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Találtam egy másik kérdést is, ahova nem jelenik meg a válaszom... Lehet, hogy a kérdés kiírói kérték, hogy tiltsák le az adminok a további válaszolási lehetőséget? Van ilyen?
2019. jan. 2. 17:29
 2/16 anonim ***** válasza:
Be sem küldi vagy kiírás után tűnik el? Moderálás miatt lehet elsősorban, valaki jelenti a beküldés után, és szabálysértőnek veszik majd eltávolítják.
2019. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Be sem küldi.
2019. jan. 2. 17:33
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem volt megfigyelve még ilyen típusú tiltás. Másrészt bármilyen korlátozás vagy tiltás esetén az oldal figyelmeztető üzenetet jelenít meg, így egyértelmű hogy mi történik.


Nem lehet hogy tiltott kifejezés van benne, és megállítja az oldal erre hivatkozva? Káromkodásokat szűrik vele, és nem is küldheted be addig míg ki nem veszed azt a szót.

2019. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen, olyannal korábban találkoztam már, hogy bizonyos szavakat nem enged át, de semmi üzenet se jött most, hogy mi van, azért furcsa... De közben mintha az történne, hogy ha utánam más is ír valamit (vagy csak eltelik valamennyi idő...?), akkor az enyém is megjelenik mégiscsak...

Ennél a kérdésnél még mindig nem jelent meg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

2019. jan. 2. 17:39
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már sok ilyen, lehet rendszer hiba.

Megnézem a Megválaszoltjaim közt, de a válasz sehol.

2019. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tényleg valami rendszerhiba lehet. A megválaszoltjaim listájában most előre jött egy kérdés, amihez ott azt írja a rendszer (a listában), hogy 19.05-kor jött rá az utolsó válasz. Ehhez képest még mindig csak a 15.00 körüli válasz az utolsó, ha megnyitom, és se az én (ennél későbbi) válaszom nem látszik, se a legutóbbi, a 19.05-ös...
2019. jan. 2. 19:08
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is írtam előbb egy hosszabb lélegzetű választ, ugyanígy nem történt semmi, csak amit te is írtál. Elküldtem még1x, szintén semmi. Központilag lehet valami, ha helyre jön, legfeljebb 2x lesz meg a válaszom.
2019. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
...és még most is érkeznek a kérdésre a láthatatlan válaszok. :D
2019. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is több kérdés van ahol egyszerűen eltűnnek a válaszok egy bizonyos válasz után. Pl. van egy megválaszolt kérdés ahol már elvileg 35 válasz van, de ha az utolsó oldalra lapozok akkor 21/21 és utána semmi. Pedig én is küldtem be rá azóta választ meg mások is de mind eltűnt, azaz jobban mondva meg sem jelent. Nyilván nem tiltás, mert a többiek válaszai is eltűntek plusz máshová meg tudok válaszolni meg kérdést is tudok kiírni stb. Szóval rendszerhiba lehet, én is többször belefutottam az elmúlt két napban.
2019. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!