Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem jelenik meg az...

Miért nem jelenik meg az összes válasz a kiírt kérdés utolsó lapján?

Figyelt kérdés

Adott pl. ez a kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Az első lap alján a válaszszámláló # 10/18 értéket mutat, vagyis összesen 18 válasz érkezett. A második lapon viszont, akárhányszor frissítem, csak a legfelső válasz látszik, ami mellett a számláló # 11/11 értéket mutat.

Több kérdésnél is láttam ilyet, de azok már megjavultak.


2019. jan. 3. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Épp ugyanezt akartam megkérdezni, aztán észrevettem ezt a kérdést. Ezek szerint nem csak nálam van hiba, ez már jó :-D

Még saját kerdesmnél se látom az összes választ. Látom hogy ott az időpont hogy mikor jött utoljára válasz de az ahoz az időponthoz tartozó választ nem mutatja.

Ezek szerint valamilyen GYK-s hiba.

2019. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már javították a hibát.
2019. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2019. jan. 3. 17:07
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez se, és itt csak a 2-es oldal hibás.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..

2019. jan. 3. 17:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem javították ki, mert egyes helyeken hiába szólok hozzá, nem jelenik meg a válaszom (köztük az egyik a saját kérdésem).
2019. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Írtam nekik e-mailt.
2019. jan. 3. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

17:02-kor megjelent # 2-es válasz írója!

Felhasználóként, honnan tudhattad, hogy kijavították? Ez nem egy minden esetben mutatkozó hiba (volt?). Az, hogy ez előtt a válaszod előtt megjelent válaszod, nem jelenti, hogy mindenkinek minden válasza megjelenik. Az, hogy általad megnézett kérdéseknél jó a válaszok darabszáma, nem jelenti, hogy mindnél így van. Ha elérhetetlen a GYK, aztán elérhetővé válik, akkor tudhatod, hogy megszűnt a hiba, mert a válaszod előtt megnyílt az oldal. Ilyen esetben (sok kérdésnél annyi válasz van, amennyit megnyitás nélkül mutat, de nem mindegyiknél; sok válasz megjelenik, de vannak, amelyek csak jókora késéssel, vagy egyáltalán nem), azt sem tudhattad előre, hogy ez a válaszod megjelenik.

2019. jan. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!