Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem kapok választ a...

Miért nem kapok választ a moderátoroknak írt email-re?

Figyelt kérdés

a lap alján látott címre írtam már kétszer is, az elmúlt 2 hétben, de semmi válasz nem jött


2 ok miatt: szeretnék magyarázatot egy törölt kérdésem miatt, illetve van egy visszatérő visszaélő, akire már többször felhívtam a figyelmet, kétszer törölték is, legutóbb már privátban fenyegetett



2019. jan. 7. 20:59
 1/3 anonim válasza:
65%

moderator@gyakorikerdesek.hu


Ide írj!



Bár (ÉS EZT TÉNYLEG KOMOLYAN MONDOM!!!)szerintem nem magyarok, gondolom az üzemeltető, mint sok más oldalnál kiszervezte külföldre (Románia, Ukrajna, Szlovákia,...)és nem beszélik anyanyelvi szinten a magyar nyelvet. Ezt onnan gondolom, hogy sok, normális kérdés és válasz tűnik el, szerintem a nyelvismeret hiánya miatt. Nem értik a nyelvi finomságokat, az iróniát, a szarkazmust.

Meg volt itt már olyan is aki nyíltan leírta, hogy spanja a modi, és ezért nem törlik. És tényleg olyan dolgokat nyomott, amiért te vagy én már nem lennénk itt! Ja, meg szerinted, hogy lehet valakinek 90+%-a???

2019. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz majd megpróbálom ezzel is, de másikra régebben válaszoltak
2019. jan. 7. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Szabályzat:

"A fenti szabályok bármelyikének megszegése okot adhat a kérdéses tartalom eltávolítására, a szabályokat megsértő Felhasználó felfüggesztésére vagy törlésére. A moderátorok nem kötelesek a törlés előtt figyelmeztetést küldeni."


Ebből viszont következik, hogy megmagyarázni sem kötelesek azt neked, és te sem kérheted őket számon.


Az oldalon a tiltás rendszere hatástalan, ha beleszámolod a regisztráció utáni első 15 perces némítást, akkor nagyjából 20 percbe telik mire egy kitiltott tag onnan folytathatja, ahol abbahagyta. A komolyabb trollok párhuzamosan több fiókot is használnak, így ha az egyik letiltják akkor rögtön átjelentkezik egy másikba és már folytatja is. Ezt nem tudják kezelni, így jobban jársz ha te veszed kezelésbe a dolgot, és letiltod a privát fogadását az adott felhasználótól. Ez csak 1 kattintás, és többet tőle (mint felhasználótól, nem személytől) nem kapsz.

2019. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!