Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehet belőle bajom ha túl sok...

Lehet belőle bajom ha túl sok mindent jelentek a moderátoroknak?

Figyelt kérdés
Kérdést és választ is szoktam rendszeresen, persze nem alaptalanul, hanem ha tényleg látok benne valami kifogásolhatót

2019. jan. 25. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
ha van rá indok, akkor tuti nem szólnak.
2019. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Bubuka508 ***** válasza:
16%
De lehet ám, a besúgókat sehol nem szeretik. Még akinek szállítják is az információt, azok sem becsülik őket emberként semmire. Ebből erkölcsi hasznod nem lesz (meg jelen esetben anyagi sem), ezért gondolkozz el, érdemes-e ezt csinálnod? A moderátorok dolga, hogy észrevegyék, ha valami nem idevaló, te ne foglalkozz ilyesmivel. Ezt jóindulatból írom.
2019. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha az oldal lehetővé teszi, hogy legyenek jelentve a problémás kérdések és válaszok, ez nem besúgás.
2019. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

A moderátorok nem nézik végig az összes kérdést, csak a jelentetteket. Ha valaki nem tartja be az oldal szabályzatában leírtakat, nyugodtan jelentheted, naponta bármennyit. Ha nem a te megítélésed a mérvadó, akkor nem törlik a kérdést/választ.

Én is sokat jelentek, attól még nem vagyok besúgó, hogy más leszarja a szabályzatot. Pl.16 a regisztrációs korhatár. 12-13 évesekkel van tele az oldal! Törvényileg tilos 16 év alatt bármilyen internetes oldalra regisztrálni! Szerintem azzal inkább jót teszek mind az oldalnak, mind a kölyöknek, hogy jelentem, mivel még semmi keresnivalója itt.

2019. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Letilthatják a jelentési lehetőséged.


Mellesleg elég undorító, hogy lehet választ és kérdést töröltetni. Pl.: Szilveszter előtt a kutyás rovatba valaki leírta, hogy milyen emberi nyugtatókat kaphat a kutya. Olyanokat, amiket állatorvosok is adnak. Erre töröltették.

Vagy amikor valaki leírta a fagyálló mérgezett állat elsősegélyét. Na őt is törölték, mert a sok barom nem tudta, hogy nem troll, hanem mentős a válaszoló, és tényleg jót írt!

2019. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
dehogy tiltanak ilyet...jesszusom....
2019. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 Max akkor (ha egyáltalán van ilyen), ha indokolatlanul jelentgetsz mindenkit. A jelentéssel meg, ha akarnak, nem foglalkoznak, szóval ha egy kérdés/válasz jelentve van, a moderátorok döntik el, hogy töröljék-e. Az meg már más kérdés, hogy ők miről, hogy döntenek. Szóval szerinted a jelölgetés és törlés undorító, de az nem, aki hülyeségeket kérdez, provokál, vagy aki perverz lábfétises és privátban zaklatja a nőket? (Igen, volt hozzá szerencsém már párszor.)
2019. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Az oldal részéről nem tartom valószínűnek, hogy lehetne valami probléma belőle, viszont ennek nem csak "jogi" szemlélete van, mint ahogy az életben is létezik emberi szempont. Ami engem illet kétlem, hogy boldog lehet az aki negatívan nézi az élet dolgait, akár itt a gyakorin, akár a munkahelyen, akár máshol az életben, és visszavág, bosszút áll, féltékeny, ő megmutatja és effélék. És aki ilyen lehet ezeket a sorokat nem is érti, csak mindenre van egy koncepciója. Nincs itt igazán semmi olyan amit annyira muszáj lenne szankcionálni. Mondott valaki valamit és annyi, nem kell foglalkozni vele.


Én pl csak zöldeket nyomkodok amikor arra érdemesnek tartom, csupán egyszer pontoztam le egy kimondottan káros választ, ami javaslat volt és nem sima vélemény. Na talán mintha lett volna még egy másik eset, de arra nem emlékszem mi volt, csak igazából semmi értelme az ilyen viselkedésnek.

2019. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ :D amúgy az esetek többségében hírdetéseket és egyértelműen 16 éven aluliakat jelentek, mondjuk van, aki oda is írja a korát... Meg sok válaszoló csak szidja a többieket és irreleváns kijelentéseket tesz, azt is szeretem jelenteni, nem akarom, hogy megbátnson valakit
2019. jan. 25. 18:02
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat jelentgetsz, elképzelhetőnek tartom, hogy előbb utóbb felkínálnak neked egy moderátori állást :D
2019. márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!