Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt az oldalon hogyan lehet a...

Itt az oldalon hogyan lehet a saját helyesírási hibát javítani miután már beküldtem?

Figyelt kérdés
Az ember, ha gyorsan gépel, akkor lehet, hogy hibázik és úgy küldi el a szöveget. Van arra lehetőség, hogy utólag visszaléptetve a beírt szöveget ki tudjam javítani? Más oldalakon van ilyen lehetőség.
2019. jan. 28. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hozzászólásban leírod rendesen. Majd elkezded szidni a telefont, az autokorrektet.
2019. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Sajnos, itt nem lehet.

2019. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet javítani, viszont nincs időkorláthoz kötve a beküldés előtti szerkesztés ideje. Beküldés előtt még egyszer eleve érdemes végigolvasni hogy tényleg minden információt, linket, hivatkozást beletettél-e a kérdésbe, és ha ott vagy akkor átfutod a helyesírást is.
2019. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
Itt nincs utólagos javítás, úgy mint egy email-nél sincs. Szóval át kell nézni küldés előtt. Néha úgyis elírunk valamit. :)
2019. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Legközelebb jobban figyelek. A gyakorlatban általában át szoktam olvasni, dehát néha sajna van elírás.
2019. jan. 28. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ezen, sokakat az sem zavar ha ilyen stílusban írnak:


Vetem hecetet a gyereknek de vissza kék vinnem mert nem tecik neki.


(Vettem headsetet a gyereknek, de vissza kellene vinnem, mert nem tetszik neki)


Kötöszköc - kötözködsz


Egy csaj ezzel akart elcsábítani, miután mondtam, hogy belékóstolnék...


Holnap ha elkéreckedek, talizunk belémkostolhac


Szóval sokakat semennyire nem zavar, hogy miket írnak. Egy-egy véletlen hiba nem akkora dolog.

2019. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!