Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Te szeretsz ezen a weboldalon...

Te szeretsz ezen a weboldalon üzenetet kapni?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, ha nem, akkor miért nem?

2019. febr. 6. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában adott válaszaimmal kapcsolatban kérnek még segítséget, jobbára szeretek is segíteni. Mivel soha nem írok kihívó, provokáló, szexuális tartalmú választ sehová, ezért eddig még nem kaptam olyan üzenetet, ami zavart volna.
2019. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha beszélgetek valakivel, vagy segítséget kérek, akkor jó érzés ha visszaír:)
2019. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Eddig megköszönték a véleményem, meg további egyeztetés céljából kaptam üzenetet. Ha viszont én írok, például hogy fejtse ki részletesebben a problémát, az esetek 80%-ában nem érkezik válasz.
2019. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jó érzéssel tölt el, ha tudok másoknak segíteni és a válaszom alapján további tanácsot kérnek. :)
2019. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te szeretsz ezen a weboldalon üzenetet kapni?


Nem.


***


Ha igen miért, ha nem, akkor miért nem?


- Vagy egy kérdésemre válaszolnak benne, amit igazából a kérdésem alá is beírhattalk volna, hogy más is megkaphassa a szükséges választ, aki később ezt az infót keresi


- Vagy ismerkedni akarnak


- Vagy szidalmaznak


- Vagy egy kommentáromból látnak egy részt amit magammal kapcsolatban példaként osztottam meg és arról faggatnak 10 levelen át


- Vagy valaki szitkozódni akar


Én kerülöm az ilyen lelki témaköröket, de így is jön egy-két személyes üzenet a válaszaimhoz, ahol valaki a saját rossz lelkiállapotát ecseteli, mert a tanítónéni csúnyán nézett rá, apukától nem kapták meg az új iPhone-t és a többi, aztán kiakad, amikor visszaírom, hogy léteznek igazi problémák is a világon és addig örüljön, amíg neki egyel sem kell szembesülnie.


A "kedvencem" pedig, amikor egy kérdés alá beírom a választ és a kérdező elküldi személyes üzenetben a kérdést, néhány infóval kibávítve, ami igazából nem oszt, nemszoroz, mert a válaszon nem változtat.

2019. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Igen altalaban tok izgi hogy mi van benne de amint megnyitom altalaban vagy fiuk irnak vmi valaszommal kapcsolatosan vagy tok uncsi veszekedesekbe akranak belemenni.

30% az uzeneteknek erdekes csak vagy baratkozos

2019. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen üzenetet.

Elég sok választ írok, és 2-3 naponta előfordul, hogy egy kérdező privátban folytatja a kérdezősködést, privátban ad kiegészítő információt, stb.

Ahogy itt feljebb is leírták, ennek általában semmi értelme, mert aki később pl. a guglival rátalál a kérdésre, az nem fogja tudni a pontosítást.

Ez a kérdezőnek is rossz, mert ha egy szakértő csak ezután találja meg a kérdést, az a hiányos kérdésfeltevés miatt nem fog válaszolni, hiába ért hozzá. (A kiegészítés, ugye, nincs odaírva, csak nekem jött privátban.)

Szóval, ha a kérdező privátban akarja folytatni, akkor soha nem válaszolok neki.

Néha úgy érzem, csak azért kérdez így, hogy megtudja a nicknevem, mert kíváncsi, hogy nem egy ismerőse vagyok-e, vagy aki korábban válaszolt neki, vagy hasonló.

Van persze kivétel is, mert néha a kérdező megindokolja, hogy miért privátban ír, vagy a válaszokból látható. Ilyen esetben természetesen válaszolok.

Ha nem a kérdező, hanem másik személy kérdez rá a válaszomra, mert hasonló problémája van, akkor természetesen szintén válaszolok privátban.


Mivel szinte mindig szakmai jellegű válaszokat adok, ezért barátkozós, ismerkedős üzeneteket ritkán kapok.

2019. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, azért mert csak!

Nem is válaszolok a privát üzenetekre.

2019. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!