Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan süllyedhetett ez az...

Hogyan süllyedhetett ez az oldal idáig?

Figyelt kérdés

Csak a provokáció,vita,mások véleményének köpködése, beszólogatás megy.De kérem, ez itt nem vitafórum, ahol bármit lehet.Ha az lenne,be se regisztráltam volna.

A kezek is teljesen feleslegesek lettek,mert csak szimpátia ponzozás van vagy egyes unatkozó személyek abban lelik örömüket hogy nyomják a piros kezet mindenhol, mindenkinek.

Így mi értelme ennek az oldalnak?

Azért vagyok itt már vagy 8-9 éve az oldalon(ebből 6 éven át inaktív voltam), mert segíteni szerettem volna az embereknek vagy ha épp valamit máshol nem tudtam megkérdezni vagy nem kaptam választ,akkor itt megkérdezhettem.Ez ennek az oldalnak a mottója, szlogenje,de ami manapság itt megy, az már durva visszaélés az anonimitással.

Én is anonim voltam sokáig mert sokan fennakadtak a nevemen(mea culpa), de soha nem írtam olyat amit megbántam volna.Igen, volt hogy provokatív voltam, de az soha nem egy személynek szólt és a szavaimat minden esetben megválogattam.

Igazából már régóta fontolgatom hogy kilépek.Nem sokat veszítenék vele.

Csak azt a maroknyi embert akik még 2019-ben is képesek higgadtan, normális "hangnemben" írni.

Az Ezotéria kategória, ahol jelenleg még aktívan tevékenykedem,egy szemétdomb lett.

Ennyit ér ez az oldal is.

2006-2019💀


2019. febr. 14. 09:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Engem a sok kamukérdés idegesít, meg az álszent válaszok.
2019. febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tényleg, ez lemaradt a listáról.
2019. febr. 14. 10:04
 3/22 anonim válasza:
37%
Én csak nem rég regisztráltam fel, de teljesen egyetértek. Egy normál hangenmű kérdésre olyan bunkó válaszokat tudok kapni, hogy fuu.. És nem csak a válaszok, a privát üzenetek is... tele mocskolódással, áh.. tipikus magyar társadalom
2019. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom miért, de én is észrevettem, rohamosan zuhan a szint... Hasonlóan, én is segítő szándékkal jöttem - de meg sem köszönik, sőt a mániákus lepontozók lepontozzák. És nagyon sok a trágárság is. Abba kell hagynom, ez már nem lesz jobb soha.
2019. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos tényleg használhatatlanná válik lassan ez az oldal. Milyen megoldás lenne jó, hogy az anonimitás is megmaradjon és normális kérdések/válaszok legyenek csak? Nem sok lehetőség van. Talán a napi korlátozás jó ötlet lehet. X kérdést és X választ írhatna a felhasználó 24 óránként.
2019. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A kettő együtt nem nagyon menne.

A korlátozásos ötlet viszont megvalósítható.Csak hát akinek több regje van, vagy csinál többet....

Lehetnének Speckó matricàk, ami a felhasználóknál egy bizonyos mennyiségű válasz után megjelenne.Ez képet adhatna a válaszoló valódi természetéről.

De mondjuk ezt csak a kérdezők adhatnák a válaszolóknak vagy akik szintén válaszolnak az adott kérdésre.

De ez sem lenne megoldás, mert megint csak az emberek egymást szivatnák, ahelyett, hogy valódi értékelést adnának.

2019. febr. 14. 14:20
 7/22 A kérdező kommentje:
Meg is jött a példa az oktalan piros gomb nyomogatásra.
2019. febr. 14. 15:12
 8/22 A kérdező kommentje:
kéz, nem gomb*
2019. febr. 14. 15:12
 9/22 anonim ***** válasza:
60%
el lehet menni . pá
2019. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ismerjük egymást? Vagy mi ez a személyes hangvétel?
2019. febr. 14. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!