Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen újításnak örülnétek az...

Milyen újításnak örülnétek az oldalt illetően?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 19:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha betartatnák a saját szabályzatukat.
2019. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Ha kitiltanák Balázskát, meg a kamukérdéseket kiíró társait.
2019. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%

1, 18 fölöttiek jöhessenek csak be, erre valami korlát kialakítása, így;

2, A tiniknek külön oldal, ami csak az övéké lenne a trollkodásaikkal együtt;

3, Aki 150× kérdez meg ugyanazon dolgot, csak más szó-összetételben, azon kérdés valódi leszabályozása;

4, Az üzenetjelző lehetne pl. hogy villogva jelezze az új üzenetet;

2019. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
50% alatti felhasználók törlése.
2019. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék ha nem minden jelzés nélkül törölnék a szerintük nem megfelelő hozzászlásokat, és ha nem szerkesztenének bele a válaszokba szintén értesítés és külön megjelölés nélkül, ahogy egy felhasználótól való több hozzászólás esetében mondjuk csak minden másodikat eltüntetni is olyan, amiről az a véleményem hogy... /A szöveg tartalma törlésre került mert nem felelt meg a felhasználói szabályzatnak. A felhasználót üzenetben értesítettük./

Mondjuk valahogy így b.ssza meg, és engem az is zavar, hogy mikor a kérdező szól hozzá a válaszokhoz, akkor nem kerül időrendbe a megválaszolt kérdéseimnél az első sorba, ja és keresni sem tudok az általam megválaszoltak között, pedig könnyebb lenne.

Néha elég zavaró ha átkerül másik kategóriába a kérdés, szintén félreértelmezhetőek így a válaszok, ezért azt is jó lenne jelezni legalább a kérdésen belül, hogy x időponttól ebből abba a kategóriába helyeződőtt át.

2019. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

3. Miért gondolod, hogy tinik trollkodnak ezen az oldalon? Szerintem legalább ugyanannyi fogyatékos felnőtt van itt mint trollkodó gyerek...

És annál jobban szerintem nem lehet jelezni az új üzenetek érkezését, minthogy kani piros betűkkek ki van írva, hogy új üzeneted jött..

Amúgy az üzenetről jutott eszembe, tök jó lenne, ha lehetne pl. chatelni más felhasználókkal, mint a facebookon, meg mondjuk chat-csoportot csinálni több emberrel együtt és nyilván nem kéne fél órát várni, amíg küldhetsz egy új üzenetet valakinek.

Meg régebben egy hasonló kérdésnél írta valaki, hogy pl. úgy lehetne csak lepontozni a válaszokat, hogy mondjuk minden 3. alkalommal, mikor lepontozol valakit, meg kéne indokolnod, miért pontozod le a választ és sok ember lusta lenne ehhez, szóval nem lennének annyian lepontozva..Bár szerintem a moderátorok is b4sznák egy idő után elolvasni ezeket és elég lenne a sok gyökérnek a fejét belevernie a billentyűzetbe és mehetnének lepontozni a következő 3 választ.

Meg mondjuk csak az pontozhatná egy adott kérdésre érkezett válaszokat, aki maga is válaszolt rá.

És egyet értek azzal, aki írta, hogy az 50% alattiakat le kéne tiltani.

2019. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Nekem jó úgy, ahogy van.
2019. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A pontozas nem feltetlenul jelenti, hogy rossz valaszt adtal, vagy masnak mas a velemenye, mint a tied. Sokszor "sportbol" lepontoz (szerintem) ugyanaz a szemely, 10 masik email cimmel egymasutan belepve. En kaptam mar 0%-os ertekelest olyan valaszomra, amiben azt irtam le, hogy a H2O az a viz vegyjele. Maga a pontozas lehetosege rossz ebben a formaban szerintem. Eleve nem engednem, ugyanarrol az IP cimrol 5+ felhasznalot bejelentkezni.

Pl., lehetne ugy pontozni, hogy "a kerdesre adott legjobb valasz" - es gyakorlatilag nem lenne "lepontozas". De, kerdesenkent csak egy "legjobb valasz"-t jelolhetnel. Es nem kellenenek a %-ok, nincs ertelme, max., a valaszolo n-szer adott legjobb valaszt, vagy n-szer valasztottak a kerdesre adott valaszok legjobbjanak. Ugy ertem, ha van 10 valasz egy kerdesre, es mindegyik csak egy-egy "jelolest" kapott mint legjobb valasz, akkor az adott kerdesben senki sem "nyert" legjobb valaszolo eredmenyt. Ehhez persze ki kellene szurni a 10+ email cimmel bejelentkezoket.


Amit valtoztatnek, hogy a moderatornak jelentesnel lenne egy "megsem" gomb...Sokszor nagyon szegyellem magam, mert a telefonon bongeszem a GYIK-et, zokken egyet a busz, es maris megnyomtam veletlenul a kis piros jelet, pedig nem is akartam, nincs is miert. De nem tudom visszacsinalni, mert nincs "megsem" gomb.


Apropo, ez a kerdes nincs rossz kategoriaban...? Nem itt kellene lennie?

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik

:D

2019. febr. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#8 "En kaptam mar 0%-os ertekelest olyan valaszomra, amiben azt irtam le, hogy a H2O az a viz vegyjele."


Mert a válaszod helytelen volt?

[link]

[link]

2019. febr. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem lehetne anonimitásba burkolózva gyalázkodni.
2019. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!