Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet üres választ írni?

Hogyan lehet üres választ írni?

Figyelt kérdés

Ha nem írok a oda semmit kiírja, hogy "a következő mezőket még kötelező kitöltened: a válasz szerinted"

Szóval nem lehet üresen hagyni a mezőt és úgy elküldeni a kommentet. Még is egy csomó helyen láttam már ilyen "üres választ"

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__9..



2019. febr. 16. 01:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
Valszeg csak elrejtett reklámok azok az üres helyek.
2019. febr. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nem sikerül :D
2019. febr. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A linkelt kérdésnél nincs üres válasz.
2019. febr. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

# 3-as válasz (2019-02-16 06:22) írója!

Vélem, hogy törölték. Itt is volt, több is, néhány perce törölték; sőt, még másokat is. Ha jól emlékszem a te válaszod 10:27 körül még # 7, vagy # 8 volt.

A használati utasítás elve szerint jogosan tették; a jelentési lehetőségek közt szerepel olyan, hogy „Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír.” Volt olyan olvasható válasz, aminek nem volt értelme; a sikeres üres mezős válaszok sem tekinthetők értelmesnek. A kérdéshez ugyan relevánsak voltak, de az üzemeltető nyilván nem akarja, hogy ezek a minták terjedjenek – nem ilyen kérdésnél is legyenek -, ahogy, ha valaki ismertetőt írna ezügyben, emiatt, azt is bizonyára törölnék.

Akár a kérdést is törölhetnék, mert nem a szabályoknak, használati útmutatóban írtaknak megfelelő használat megvalósításáról érdeklődik.

És, amúgy sem jók az ilyen „válaszok”, hiszen mit tud meg belőlük a kérdező? (Kivéve ezt az egy kérdést, bár mivel csak minták voltak, nem tudom, megtudta-e, hogyan lehet ilyet kivitelezni?)

2019. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
   
2019. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
5. válaszoló vagyok. Én törhetetlen szóközöket illesztettem be. Íme:  , azaz et nbsp pontosvessző (& nbsp ;)
2019. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy törölték. A kérdező 01:18-kor írta ki a kérdést és én 06:22-kor válaszoltam. A moderátorok este nem szoktak dolgozni. (De az ittenieket tényleg törölték)
2019. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%
Lehet, hogy szóközök kellenek csak.
2019. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a PC karakterkészlete tartalmaz nem látható karaktereket, és valószínűleg ezekből tesznek oda párat, és úgy küldik el.
2019. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Látod!? Megy ez csak gyakorolni kell!
2019. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!