Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A szexualitás kategóriában, a...

A szexualitás kategóriában, a válaszolok mért írnak privát üzenetet?

Figyelt kérdés
És kezek, az üzenetek olyanok hogy ___________________________________________________cm,küldj képet..

2019. febr. 16. 12:57
 1/7 anonim válasza:
76%
Mert kanosak. Itt akarnak szexet összehozni.
2019. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Mert szexre vágynak.
2019. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Tényleg ez megyen ott? Akkor ott a helyem.

😀

2019. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Ezek a férfiak szinte bármit megdugnának, akik itt vannak és be is próbálkoznak kivétel nélkül minden nőnél. Odaírom, hogy 30N és tessék, jön 20 privát üzenet.
2019. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja!

Ha azt írnád, hogy 20N, akkor meg 30 privát üzenet jönne!

2019. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Ja, ha meg azt írnád 20privát, akkor 30 nő jönne
2019. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felszínes általánosítás, hogy mindenki, aki privátot ír, csak dugni akar. Én olykor sok privátot írok, de senkit nem célom megfektetni. Eddig sem éltem szexuális életet, azért is, mert ehhez nekem nagyobb bizalom kell. Eddig mindig a lányok hozták fel nekem a szex gondolatát, és nehezen értették meg, hogy 2-3 találkozás után nekem az még korai.

De attól még lehet, hogy a privát üzenetet írók 90%-a szex céljából ír. De nem a 100%-uk. (Aki képet küld az izéjéről, az megint egy fura dolog.)

2019. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!