Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mentsük meg a gyakorikerdesek....

Mentsük meg a gyakorikerdesek.hu-t! Mit változtatnál rajta? Szedjük össze egy petíció formájában

Figyelt kérdés

Szia! Ha van bármi ötleted, észrevételed az oldallal kapcsolatban, kérlek írd le kommentbe és módosítom a következő oldalon lévő petíciót:


[link]


Ha átfogóan sikerült összeszednünk, el fogom juttatni a kéréseinket a gyakorikerdesek.hu csapatának! Köszönöm előre is ötleteid! :-)


2019. febr. 17. 13:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
38%
A trollok kiszűrése érdekében telefonszámmal hitelesíteni kellene a felhasználói fiókokat, de a fiókok letiltása csak átmeneti lenne ezután, például 1 éves.
2019. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Ami még eszembe jutott:

- "1-esnek/ 14-es válaszadónak" üzenem stb dolgok helyett egy "válasz erre" opció a válaszok láblécében, áttekinthetőbbé tenné az eszmecserét

2019. febr. 17. 14:02
 3/26 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, fizeted majd a programozót, aki mindezt megcsinálja neked?
2019. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Én a piros-zöld kezes rendszert szüntetném meg, mert sokan csak érzelmi alapon szimpátia lapján nyomogatják, és nem tükrözi a válasz jóságát vagy hasznosságát.

Csak objektív kérdésnél adnék lehetőséget és csak a kérdezőnek, hogy jelölje , melyik válasz vezette el a céloz.

Szubjektív kérdéseknél, mint politika, csak családi kapcsolatok, teljesen értelmetlen, mert úgyis le fog pontozgatni, akinek más a véleménye.

2019. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
20%

És az objektív kérdésnél nem fogja a troll elnyomkodni?

És ki dönti el, objektív vagy szubjektív-e egy kérdés? Előzetes moderátor? A kérdező? A kategória? És ha rossz kategóriába írok?

2019. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Így van, a kérdező valóban jutalmazhatná a legjobb hozzászóló kommentet

Nem fizetem a programozókat, de ne legyen már egy fórum oldal leprogramozása nagy dolog :D Bármelyik infó szakos hallgató megoldja

2019. febr. 17. 14:23
 7/26 anonim ***** válasza:
37%
Rosszul értelmezed az oldal működését, kérdező. Te egy ingyenes szolgáltatást használsz és kénytelen vagy elfogadni azt ami ők meg akarnak vagy nem akarnak csinálni. Ebbe senki másnak nincs beleszólása, és ahogy eddig sem kérdezték meg a véleményünket, ezután sem fogják. Nézz vissza hogy hány száz ilyen fejlesztős-tanácsolós kérdés volt eddig, és ugyanúgy nem valósult meg egyik sem, ahogy a te kezdeményezésed sem fog. És ez nem azon múlik hogy hány támogatót állítasz magad mellé.
2019. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Az oldal érdeke, hogy a UI jó legyen, 5 eve csokkennek az oldal eléréséi. Nem akarok tenyekrol vitazni, aki azt hiszi az oldal fejlesztese az oldalnak rosszat tesz. :'D
2019. febr. 17. 14:27
 9/26 anonim ***** válasza:
16%
Húha! Én nem látok semmi mást a kérdésben, csak egy likevadász apróhirdetést, ami viszont az oldal szabályai szerint nem tehető ki kérdésként. Én nem fenyegetnék meg senkit úgy a moderátorokkal, hogy közben én is megsértem a szabályokat, mert ez visszafelé is elsülhet. Kvázi te magad jelezted a modoknak, hogy nézzenek már rá a kérdésre.
2019. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Senkit se kértem, hogy szavazzom bármire, a listám bővítem egy online felületen ahol mindenkinek nyomon követhető.

Nem kellenek szavazatok, csak a listám akarom összeszedni, minél átfogóbban. Ha ebben tudsz segiteni,kerlek jelezd. Ellenkezo esetben nem szeretnem tobb valaszod olvasni.

2019. febr. 17. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!