Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már veletek is olyan,...

Volt már veletek is olyan, hogy azt mondtátok, ma is kár volt feljönni erre az oldalra?

Figyelt kérdés
Például kiírtok vagy olvastok egy kérdést és egyből jön az okoskodás lenézés és a provokálódás.
2019. márc. 4. 11:36
 1/7 anonim válasza:
Számtalanszor. Aztán újra és újra feljövök hogy megbizonyosodjam róla, tényleg semmi értelme.
2019. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Simpleasthat ***** válasza:
100%
Sokszor.Igazából nem is tudom minek járok még ide.Vicc az egész.
2019. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is csalódtam,ebben az oldalban.

Kezdem magam rosszul érezni,hogy közös oldalon vagyok sok gonoszkodó emberrel.

2019. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pld. kérdést mar ki se írok, válaszolni is sokkal kevesebbszer szoktam. Olvasni szeretek itt, de ha nagyon elfajulnak a válaszok, akkor megyek inkább másfelé olvasni...
2019. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tény, hogy erősen lejtmenetben van az oldal évek óta, de feljárok még (igaz csak irodából, ha épp szünetet tartok), mert nincs nagyon más oldal.


igen, az a baj, h válaszolók 90%-a félművelt, frusztrált okoskodó.

az utóbbi időben tettel fel kérdést autóvezetés, fotózás, utazás témában, és igazából csak az egyik utazásos kérdésemre érkeztek érdemi válaszok.


meg kicsit fura, h itt mindenki profi fotós meg szakértő, de ha nehezebbet kérdezel, megáll a tudomány náluk.

2019. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Abba kell belegondolni, hogy sok felhasználó udja, de nem érzi át, hogy az oldalon nem Cyber (bocsánat, nem tudoim így írják e) alakokkal lép kapcsoaltba, hanem valódi hús-vér emberekkel .


Ha ennek a gondolatában nézed a honlapot akkor kevésbé fájdalmasak a témadéások a honlapon. Inkább az fájjon az embernek, ha élőben teszik, semmint, hogy egy anonim portálon asdfjklé12345678 beoltott személyes üzenetben vagy egy no name fekhasználó teletrollkodta a kérdésed alatti kommentszekciót. :)

2019. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem jobban fáj itt,mert ugye élőben látom,hogy egy senkiházival van dolgom,de itt suttyó módon csinálják.
2019. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!