Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek számít egy kérdésre...

Nektek számít egy kérdésre adott válasznál, hogy a válaszoló hány %-on áll?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kérdés oly sokszor feltett, a téma lerágott csont, így tömören reagálok; nem.
2019. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Altalaban nem de akinek 40 alatt van az egyértelműen trollkodni jár ide úgyis
2019. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 mindentudó99 ***** válasza:
66%
Így van azért aki ilyen huszon pár százalékon van túl sok értelmeset nem szólhat hozzá semmihez.
2019. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

50% alatt egyértelműen értéktelen.

KIVÉVE, ha a neve is ott van, és tudom róla,hogy mégsem.

2019. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, "poccok" - nak is, aki "megmondta a frankót". :)

Tudom,, h nem én vagyok az első, sem az utolsó aki feltette/teszi ezt a kérdést, de mivel én csak 4 napja regisztráltam, újként szívesen veszem a tapasztalatokat, egyéni hozáállásokat.

Egyébként megerősítettetek, h valóban nem igazán számítanak itt a számok/százalékok.

Főleg, ha egy kérdésre adott választ szubjektíven lehet csak megítélni. Olyankor "a másik oldal", nagyon le tudja húzni a pontokat/százalékokat.

A trollokról nem is beszélve. Tehát: nagy jelentőségük nincsen, kivéve a durvân alacsony százalékokat.

2019. márc. 19. 14:23
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne haragudj, keményen fogalmaztam, de itt arra céloztam inkább (csak nem fogalmaztam meg és így úgy tűnik, mintha ellened szólna a kommentem), hogy ez már hosszú ideje tart és sajnos a trollok, értelmetlenül lepontozók nem veszik észre magukat, szóval már nem is fárasztom magam - felesleges, lévén a troll troll marad sajnos. :/


Még egyszer ne haragudj, hogy támadószerűen fogalmaztam, kicsit kifejthettem volna, hogy mire gondolok, mert így tényleg olyan, mintha Rád akartam volna támadni :(

2019. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mindentudó99 ***** válasza:
75%
Politikában sokat írogató még lehet értelmes attól hogy alacsony a pontszáma. Ott pártszimpátia alapján pontoznak.
2019. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen: ezért kéne témakörönkénti pontszám mindenkinek.

Valami miatt ezt az üzemeltetés nem támogatja.

Pedig, aki jó szakács, az nem biztos, hogy a kvantumfizikához is hasonlóan jó - de még az is lehet, hogy mellette aktívan politizál.

2019. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bizony számít mert így tudom eldönteni magamban q dolgokqt
2019. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!