Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kincs ami nincs sziget létezik?

A kincs ami nincs sziget létezik?

Figyelt kérdés

Most láttam a napokban a kincs ami nincs című filmet, nem tudom hogy ti láttátok e, nem lehet valami híres film, nekem is csak öcsém mutatta az interneten, szóval a tárgyra visszatérve az a sziget tényleg létezhet, vagy csak zöld háttér és cgi az egész?


19/L



2019. ápr. 22. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezik de az ott lakó nép nyugalma miatt nem teszik közzé a sziget valódi nevét és helyzetét. Nyilván azért hogy a film után a turisták ne érdeklődjenek a sziget után.
2019. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Pongo Pongo szigeten játszódó felvételek a Miamihoz közeli Key Biscayne-en készültek. [link]
2019. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az előttem lévő megválaszolta a kérdést, úgyhogy én csak kijavítanám a kérdezőt:

Ez egy híres film. Csak marha régi. De ha tetszett, akkor keress még nyugodtan Bud Spencer, Terence Hill filmeket, mert nagyon jók. ;)

2019. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
100%

A háború után (a háború végéről nem tudva) évtizedekig tovább harcoló japán katona viszont nem kitalálás, tényleg létezett. Nem is egy.


[link]

2019. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!