Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha igazságtalanul lepotoztak...

Ha igazságtalanul lepotoztak (hasznos választ írtál), akkor mész egyből lepontozol másokat?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Ilyen csak nagyon primitív ember tesz.

Elöször is a lepontozás értelmetlen dolog, a legtöbben, akik lepontoznak, a saját primitívségüket élik ki ezzel.

Másodszor a pontozásnak semmi jelentösége.

Harmadszor, ha te is elkezdesz lepontozni, akkor te sem vagy értelmesebb ember, mint a téged lepontozó!

2019. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Ha komoly a kérdés(mert sok nagyon a kamu), már nem ide, hanem privátba írom le a véleményem.
2019. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy. Csak olyat pontozok le, aki nagyon súlyosan megsért valaki mást, vagy valami döbbenetes ostobaságot ír le. Szerencsére ilyenből azért kevés van.
2019. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem.


Én nem nagyon hajtok a toplista élére, de elárulom, ha indulatból pontoz valaki, akkor pontokat veszít és hátrébb kerül a toplistán.


Pl, ha nullára pontozták a válaszomat és begurulok és lepontozok öt db 100%-ra értékelt választ, hogy nekik se legyen 100%, akkor nem csak, hogy a pontjaimból levonnak 5 pontot a nullára értékelt válaszomért, hanem levonnak még 5 pontot, mert másokkal ellenkezőleg értékeltem.


***


- Egy válaszért -5 pont és +5 pont között jár arányaiban annyi, amennyire hasznosnak találták a választ mások.

- Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont.


***


Szóval a sok indulatból pontozónak vagy trollnak ezt érdemes meggondolnia, ha a toplista élére hajt.

2019. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat (már aki hajlandó votl írni - nem tudom, hogy lehetne ez a kérdés "kamu" :D)


Poccok: találtam egy kérdést ahol a troll válaszok 100%-on vannak (bérmanevet kérdez valaki és Csubakka meg effélék 100%-on vannak. https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ke.. Szóval attól még hogy sokan összefognak, lehet csak egy rakat troll.

2019. máj. 14. 17:38
 6/12 anonim ***** válasza:
15%

"Pl, ha nullára pontozták a válaszomat és begurulok és lepontozok öt db 100%-ra értékelt választ, hogy nekik se legyen 100%, akkor nem csak, hogy a pontjaimból levonnak 5 pontot a nullára értékelt válaszomért, hanem levonnak még 5 pontot, mert másokkal ellenkezőleg értékeltem."


Öszintén szólva ez a lehetö legértelmetlenebbb és legszemetebb ötlet. Ha téged valaki lepontoz, akkor miért azokat bünteted, akik semmit nem tehetnek róla, hogy másvalaki idióta?!?!?!? AZ ilyen hozzáállással te sem vagy különb!

2019. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nyugi van, kedves utolsó!

az idézet szemléletetés volt, a válaszoló nem azt írta, h ő ezt szokta tenni. viszont mostmár kötve hiszem, hogy valaki mostmár megírná, ha igen, szóval mondhatjuk hogy vége a kérdésnek.

2019. máj. 14. 17:57
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Én eddig is csak és kizárólag a saját tapasztalataimat és igazat írtam, semmi trágárság vagy személyeskedés, mégis lepontoztak. :(
2019. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Én is kiírtam egy kérdést nem rég, valaki tök hasznos választ adott rá és 0-ra pontozták. Én nyomtam rá egy zöld kezet és írtam is neki, hogy én zöld kezet adtam (nehogy azt higyje, én pontoztam le) meg megkérdeztem a többieket, hogy miért pontozták le.
2019. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
# 2 ebben mi lenne a kamu? nem állít semmit...
2019. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!