Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért engednek meg olyan...

Miért engednek meg olyan felhasználóneveket, hogy "Szőkecigán"?

Figyelt kérdés
Egyértelműen rasszista egy felhasználónév.

2019. máj. 21. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert egy automata ellenőrző rendszeren akadnak fent a tiltott nevek, arra nincs kapacitás, hogy az egy-két betűvel stb-vel elferdítetteket külön személyzet végignézze.
2019. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ebben egyébként mi a rasszista?
2019. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szőke igány váááávááá
2019. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És elírom érted elírom
2019. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem engednek; nem akad fenn a szűrőn, úgyhogy a regisztráció sikeres lesz, de utána, ha meglátják, a felhasználónév nem lesz látható kérdéseknél/válaszoknál; de, ha küldesz egy üzenetet, akkor rögtön ki fogja írni a felhasználó nevet.


Volt itt egy ember; arabtenorista - már letiltották, de ő tett fel egy kérdést, hogy a nick-je nem is sértő (elvégre azt írta, arabtenorista és nem arabterrorista) és miért nem állíthatja be láthatóra. Amint rányomtunk a személyes üzenetre ki volt írva, hogy arabtenorista, de amúgy a kérdésénél nem volt ott a nick-je. Mondta, ha bemegy a beállításokba, nem engedi neki beállítani, hogy látszódjon a felhasználóneve.

2019. máj. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a c1g4ny0k is annyira emberek, mint a r0m4n0k, vagy a n3g3r3k

nem értem mi ebben a rasszista

2019. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Te pedig egyértelműen egy retardált vagy, aki nem való internet közelébe.
2019. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha a felhasználónak az a meggyöződése? Amúgy, mindenki olyan névvel regisztrál amilyen néven tud. Ha gond, kiazűrik, mondjuk egy tömeggyilkos nevén nem tud, de nem gond ha valaki szőkecigán-nak aposztrofálja magát.
2019. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezek provokatívak is lehetnek, ezért blokkolja a GYIK szűrője vagy takarják ki utólag.


A szőkecigán-t lehet más sértésnek gondolja, úgy érzi, a felhasználó ezzel provokálni akar mást, stb.


Mindenkinek más a gondolkodásmódja, mindenki mást lát bele.


Én pl egyszer kiírtam egy kérdést, hogy a túlsúlynak van e köze a lábszaghoz, mire valaki rám támadt, hogy én ezt nem is kérdésnek szántam, hanem a túlsúlyosakat akartam bántani.


Szóval egy nick valakinek semmilyen, másnak a lelkivilágát bolygatja.

2019. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!