Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt csak magyar nyelven lehet...

Itt csak magyar nyelven lehet feltenni kérdést vagy más nyelven is lehet?

Figyelt kérdés
Ezt most azért kérdezem,mert ez már többször is eszembe jutott és én a szerintem Gyönyörű Szép magyar nyelven kívül jól tudok roma nyelven és kicsit tudok angolul,németül,lengyelül és pár szót japánul is.

#magyar #magyar nyelv #csak magyar #más nyelvű kérdés
2019. máj. 22. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Törölni szokták a nem magyar nyelvű kérdéseket, tartalomtól függetlenül. Szabályzatban nincs rá utalás, de a józan ész azt diktálja, hogy egy magyar oldalon elsődlegesen magyarul kommunikálj, ha szeretnél válaszokat kapni. Kivétel, ha a Házi feladatok vagy a Nyelvek kategóriában teszed fel, idézve az idegen nyelvű szöveget aminek értelmezését kéred egy magyarul megfogalmazott kérdésen belül.
2019. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Pizgyec!
2019. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló Önnek/Neked szeretném megköszönni a választ.


Második válaszoló Önnek/Neked pedig szeretném írni a kérdésemet,hogy mit is jelent pontosan ez a Pizgyec!,ugyanis amikor rákerestem az lett az eredmény,hogy a jelentése kérdez,de szeretném tudni a pontos jelentését.

2019. máj. 22. 20:16
 4/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Hát ezt én is szeretném tudni. Ukrán barátaim gyakran használják. De pontosan nem tudom mit jelent. Már itt is kérdeztem de kielégítő válasz nem kaptam. Azt hittem te majd tudod ha ennyi nyelvet ismersz.
2019. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

insider 2014.07.22 22:59


Háááát, a pizgyec (пиздец) szó elég nehezen fordítódik... Ha egyszavas mondat (Пиздец!), akkor a jelentése "b..zd meg!"; ha a vot etá pizgyec (вот это пиздец), akkor valami "hát, ez nem igaz!" a jelentése; ha neked/nekik pizgyec (тебя/вам пиздец), akkor " neki/neked/akárkinek annyi".


[link]

2019. máj. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!