Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Láttál már ilyet? : " A...

Láttál már ilyet? : " A válaszíró 0%-ban hasznos válaszokat ad.

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 01:15
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
És Te láttál már falon pókot?
2019. jún. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Én valahogyan anno minusz1 % -ról indultam:D Komolyan!! Csak néztem, hogy ez hogy lehet

XD

2019. jún. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Akkor nézzük is meg! :D
2019. jún. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
2-es, mert olyan szar tanácsokat adtál, hogy aki elolvasta, még hülyébb lett :D
2019. jún. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Maltodextrin válasza:
46%
Balázska 😂
2019. jún. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Elvileg nem lehetne mínusz %, amiről előttem írnak. Nullásat már láttam egyszer, 4-5%-os válaszolót valamivel gyakrabban.
2019. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, évekkel ezelőtt, egyszer láttam. El is mentettem képfájlba, hasonló kérdésnél be is linkeltem. Sajnos, a képfájlt – több más ritkaság képével együtt – sikeresen eltüntettem. A válasz sorszámát – aminél linkeltem – egy darabig őriztem, aztán elvetettem, mert a képfájl linkje csak 30 napig volt elérhető.

Sajnos, a Google keresésére nemigen lehet bízni, igen hézagos a találata. Úgyhogy, lehet, hogy most is van ilyen, csak nem tudom, hogyan lehet kikeresni. Lehet, más sem tudja, és rejtve marad. De, lehet, hogy most nincs is ilyen.


Olyan ugyan nem jelenik meg, hogy „A válaszíró -1%-ban hasznos válaszokat ad.”, de a toplistában (sajátban), friss regisztrációnál az olvasható, hogy „Mások értékelése alapján -1%-ban hasznos válaszokat adsz, 50%-ban hasznosan értékelsz válaszokat.” A kezdő, 0%-ról nem indulhat, hiszen az tevékenységgel elérhető érték. A kezdő értéket, úgy lehet megkülönböztetni, ha a 0%-100% tartományon kívüli érték. A GYK a -1%-ot választotta erre. Sőt! Ha valaki 30 napig nem szerez pontot (nem ír ki kérdést; nem értékel választ; nem válaszol, vagy csak nem értékelik válaszát), akkor is azt láthatja a toplistájában, hogy „Mások értékelése alapján -1%-ban hasznos válaszokat adsz…”. Nekem, a kb. nyolc év alatt kétszer is előfordult. Persze, mikor választ írtam, annál a szünet előtti érték jelent meg. (A kezdő értékelési %-ot azért 50%-ra állítják, mert a válasz értékének kiszámításánál súlyozott átlagot számolnak, a súlytényezők az értékelők válaszértékelési százalékai. Így, a kezdő értékelése olyan szempontból arányos, hogy nem húzza el az átlagot.)

2019. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Esküszöm, aznap, mikor regisztráltam, vagy az első pár napban -1%-on voltam!! Komolyan mondom, higgyétek el, légyszi, komolyan esküszöm (Ez egyébként már nagyon rég volt, asszem, talán 2010-ben regisztráltam erre az oldalra.) De tényleg volt ilyen.
2019. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Mivel a legtöbbször másvéleményen vagyok mint a többiek ezért zsigerből kapom a 0 %-ot csak azért mert nem tetszik nekik amit írok.
2019. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam, de nagyon ritka.
2019. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!