Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt gyakorikérdések oldalon...

Itt gyakorikérdések oldalon mi alapján van, hogy azonnal törlődnek a nem odaillő válaszok vagy néha órákkal később törlődnek?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy pl. vakamelyik nap olvasom a kérdésre a válaszaimat, volt köztük egy olyan válasz amiben trágár szó volt és a lent "behajtani tilos" jelre kattintottam, azután megindokoltam, hogy trágár szó miatt jelentem és kb 20 másodperc mulva ki is törlődött.

Volt máskor is, hogy jelentettem, mert csúnyszó volt benne, de nem azonnal törlődik általában hanem negyedóra,félóra óra változó. Volt olyan, hogy este jelentettem és másnap reggel törlődött.


A rendszer mi alapján csinálja úgy, hogy azonnal törli vagy később vagy másnap?


A válasz súlyától esetleg?



2019. jún. 6. 18:48
 1/4 belapus ***** válasza:
100%
Valószínűleg inkább attól függ, hogy a moderátor mikor olvassa el a bejelentést.
2019. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy akkor pont ott volt?
2019. jún. 6. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Este nem is tudom van e moderátor, így amit esze jelentenek,az reggel törlődik.


De amúgy nem mindig törlik az illetlen szavak miatt; ha a kérdés nem válik nélküle értelmezhetetlenné, egyszerűen csak kiszedik a csúnya szót (egy felhasználó esetéből tudom).

2019. jún. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Nem törlődik minden amit jelentünk.
2019. jún. 7. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!