Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak szerintem érdemes ezen...

Csak szerintem érdemes ezen az oldalon mindent csinálni kivéve kérdést kiírni?

Figyelt kérdés
Úgyis belémkötnek valamilyen módon.
2019. jún. 8. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha válaszolsz, akkor is. Írhatsz bármit, tudományosan igazolva, vagy saját tapasztalatot, akkor is le fognak pontozni. Én már inkább csak olvasgatok, lehet azért itt némi tudásra is szert tenni, csak bizonyos kategóriákat messzire el kell kerülni.
2019. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha beléd kötnek? Mivel kötöttek beléd?
2019. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Leírok egy kérdést a társkeresési problémák kategóriába, és fel vannak háborodva higy miért írok társkeresési problémával kapcsolatos kérdést mert már unja. Akkor könyörgöm miért nyissa meg ezt a kategóriát?
2019. jún. 8. 17:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Kiírtam egy kérdést és ilyet ír unja, hogy napi szinten meg van kérdezve. Megnéztem a kapcsolódó kérdéseket, egyetlen ilyen kérdést sem láttam. Jelentettem és leszedték a "válaszát".
2019. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

#1-gyel teljesen egyetértek. Tök mindegy, hogy kérdezel vagy válaszolsz, úgy is lesz valaki, aki lepontoz, vagy belédköt. És ez a helyzet nemhogy javulna, rosszabbodik.


Olyan is volt már hogy egy válaszoló azzal jött, hogy én biztosan lepontoztam az ő válaszát, mert én azzal egyet nem értő választ adtam (amúgy rohadtul nem én pontoztam le, általában ha valaki oltári hülyeséget ír csak akkor adok piros kezét, egyébként vagy zöld vagy semmi), és én rohadjak meg, nem is értek hozzá, azt sem tudom mit beszélek stb stb..


Tudod van az aaa... izé...hogyishíjják.. intelligencia? Ja asszem az lesz az. Na az néhány embernek igen kevés van.

2019. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdemes akkor a kérdés leírásában feltüntetni, hogy böngészted az alkategóriát és nem igen találtál hasonló kérdést vagy, ha igen, nem találtál kielégítő választ.
2019. jún. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!