Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha van egy kérdés, amire...

Ha van egy kérdés, amire válaszolok, és később a kérdést törlik, de válaszaimat értékelték. Akkor attól, hogy a kérdést törlik, az értékelés által szerzett pontszámaim megmaradnak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Ezen az oldalon nem törlik a kérdéseket. Ha mégis az nagyon ritka és csak komoly indoklás esetén.
2008. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hulye kerdeseket torlik szinte masnap,tegnap pl. kettot is toroltek amit en lattam,pedig nem ulok allandoan a gep elott.
2008. nov. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már hogyne törölnék?xDD

De nem ez volt a kérdésem:)

2008. nov. 12. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem. Ha jól értem a működést, a rendszer naponta egyszer mindent újra átszámol, az értékeléseket is. Ha belegondolsz logikus is, hiszen lehetséges, hogy egy leminősített válasz visszakapaszkodik, meg fordítva is és nem volna korrekt, ha ezt nem vennék figyelembe.


úgyhogy szerintem a kilőtt kérdésre adott válasz értékelése elveszik.

2008. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De rossz:S
2008. nov. 13. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!