Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha egy nem tetsző válasz...

Ha egy nem tetsző válasz érkezik, azt hogyan tudom törölni, vagy töröltetni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 21:17
 1/7 anonim válasza:
100%
Sehogy. Nem szelektálhatod ki a válaszokat.
2019. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
😂
2019. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem tudod törölni, töröltetni is csak nyomós okkal tehát pl. azért mert "nem tetszik" hiába írsz adott mail címre, de ha mondjuk valaki olyat ír, aminek jogi következményei lehetnek azt nyilván törlik.
2019. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb alsó sarokban a piros gombocskával jelentheted, ha szabályt sért.


Mivel ez nem társkereső, szeretetszolgálat, fórum, blog, stb., ezért nem is úgy fog működni.

2019. jún. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert nem egyszer törlik a válaszom . Tegnap egy kérdésre nem csak az enyém hanem több választ is töröltek. Sőt a kérdezőnek is az ujabb kérdését.
2019. jún. 28. 07:08
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

Akkor miért nem azt kérdezed, amire kíváncsi vagy?

Ahhoz, hogy miért törölték, olvasd el a szabályzatot.

2019. jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap egy kérdésre nem csak az enyém hanem több választ is töröltek."


Ezeknek a főbb okai, ha


- Beleteszel valami hirdetést (Én XY pszichiáterhez járok; csak ajánlani tudom mindenkinek)


- Egy ismerősöd (vagy valakit, aki bnem híresség) név szerint említed meg vagy egy felhazsnálóról írsz példaként úgy, hogy a nick-jét is feltünteted


- OFF-olsz, a kérdésed nem tartalmazza a kért információt, csak kifejezed a felháborodásod vagy kijavítod a kérdezőt, eszedbe jut egy kérdés a kérdést és a válaszokat olvasva, stb.


- Előtted már leírták páran ugyanazt vagy esetleg nem a kérdésre válaszoltál csak valami olyasmit, hogy "1. válaszoló + 1" ; ilyenkor javasolják, hogy, ha a kérdésre adott válaszal egyetértesz, ugyanazt írnád, csak nyomja zöld kézre.


- Adsz információt, de válaszolsz is az előző válaszolóra, ami kissé értelmezhetetlenné tenné a kommented, ha kitörölnék az előtted levő válasz


- leállsz veszekedni


// tudom, hogy sok ilyen választ látni még, amiket fent említettem; csupán azért, mert nem lettek jelentve//


***


"Sőt a kérdezőnek is az ujabb kérdését."


- A kérdező ugyanazt kérdezte meg többször.

- A kérdezőről kiderült, hogy már van fiókja, ami tiltásra került a moderátorok által.

- Gyanús, hogy kamu a kérdés, főleg, hogy a moderátorok látják, hogy az egyikben egy 18 éves lány, a másikban egy 42 éves férfi, a harmadikban árvaként nevelkedett, a negyedikben az édesanyja, aki neveli szülte és most gondjai vannak vele, stb.


***


lletve, legyen bármilyen értelmes is a kérdés vagy a komment, ahogy odaírja maga a kérdező, hogy nincs 16 éves és jelentik máris tiltják és törlésre kerül az, amit írt; ugyanis van egy szabályzat, amit a GYIK ha nem tart be; ergo van felhasználója, aki nem töltötte be a 16-ot, olyan bírságot szabnak ki rájuk, hogy ihaj.

2019. jún. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!