Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem tudok nevetni az...

Miért nem tudok nevetni az ilyeneken?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen szórakoztató tartalmat gyártó emberek, weboldalak, mint pl: coub, zsozéatya, bartos, nerdhub, ruben, radics peti stb. És a videójuk kommentszekcióában, stream chatjében mindenki írja, hogy xd meg valahogy máshogy fejezi ki, milyen vicces a tartalom, és ezeken néha nem is tudok mosolyogni, nemhogy nevetni. És ez engem felidegesít, hogy amikor barátjaim között vagyok ők mindig ezekről beszélnek meg röhögnek én nekem meg megkell erőltetnem a röhögésem, van akinél hasonló helyzet van?
2019. júl. 29. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Különböző humorérzék, bemutatlak kérdezőnek. Kérdező, kérlek ismerkedj meg a koncepcióval, hogy más embereknek más a vicces. Javaslom találj valami számodra vicceset és hozd fel azt haverjaidnál így nem kell erőltetni a nevetést.
2019. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, de vannak akiknek a videóin tényleg lehet.

PL Peter Hidi (De ö keményen meg is dolgozik érte)

https://www.youtube.com/user/Theremin1979/videos


Meg ilyen volt még Dancsó (De már sajnos erőltetett)

És Szirmai. (Ö is sajna.)


Amúgy nem kell velük foglalkozni.

Vannak az ilyen 10 érdekesség emberkék stb. Ott én inkább a sok sutyerák like vadászon húzom fel magam. pl "like ha te is ekkor nézed." Istenem. :(

2019. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Közösségbe máshogy viselkedik az ember, mint egymagában.

Szerintem az egész nem más, mint gerjesztett maszlag és birka effektus.

az igazi humor a Monty Píthon-nál kezdődik, régebben pedig a L'art pour l'art társulatnál, de mára már mindenki kiégett és a régiből táplálkozik, megújítva.

Egy erős és ütős új poénért bele kell halni sajnos.

Lennék halkonzerv.

2019. júl. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!